Anasayfa / Genel / Dying Light 2 ’nin Çıkış Tarihi Yakında Duyurulabilir

Dying Light 2 ’nin Çıkış Tarihi Yakında Duyurulabilir

Günümüzün en beklenilen oyunlarından birisi olan Dying Light 2, uzun süredir birçok tartışmanın konusu oldu. Son iddialara tarafından Dying Light 2 ’nin geliştirme aşaması tam olarak bir kargaşaydı. Ama bu konuda geliştirici şirket Techland, iddiaların yalan olduğunu ve sürecin planlandığı gibi ilerlediğini paylaşmıştı.

Bütün bu tartışmanın gerisinde Dying Light 2 adını birkaç haftadır duymuyor olsak da bu kere oyunun baş yönetmeni göre bir tanımlama yapıldı. Tymon Smektala, Dying Light 2 ’nin geliştiririlme aşamasının son durumunu paylaştı. bununla beraber Smektala ’nın açıklaması, oyunun yakın bir zamanda tanıtılabileceğini gösterdi.

Geliştirme aşamasının sonlarına gelindi:

dying light 2

TheEscapist ’e konuşan Dying Light 2 baş yönetmeni Tymon Smektala, oyunun geliştirme aşamasının sonlarına yaklaşıldığını söyledi. Ancak oyun hakkında bundan daha pozitif öğretmek istemeyen Smektala, yalnızca oyuncuların onlara güvenmelerini istedi. Smektala ’nın tüm açıklaması şu şekildeydi:

“Techland ’da oyunun çıkış tarihinin duyurusu ve buna eşlik eden her türlü bilginin üstünde çalışan bir ekip var ve biliyorum ancak bu ekip oyunculara sürpriz yapmak istiyor. Dolayısıyla ben bu sürprizi daldırmak istemiyorum. Söyleyebileceğim tek şey lütfen bize güvenin, bu projenin son aşamasındayız ve desteğinize ihtiyacımız var.”

dying light 2

Peki Dying Light 2 ne vakit çıkacak? Bu sorunun cevabı hakkında hâlâ bir ipucuna sahip olmasak da PlayStation 5 ’in 4 Haziran ’da tanıtılacağını biliyoruz. aynı zamanda Sony, yeni nesil konsolunda yer alacak 38 oyunu resmen da açıklamıştı ve bu oyunlar arasında Dying Light 2 de yer alıyordu.

PlayStation 5 duyurusunun arkasında haziran ve temmuz aylarında çoğu oyunun duyurulduğunu göreceğiz. Bu oyunlar aralarında Dying Light 2 ’nin de olacak olması fazlasıyla muhtemel. Hem oyun geliştirme aşamasının sonlarındaysa oyunun bu sene sonuna içten çıkmasını bile bekleyebiliriz.

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir