Anasayfa / Genel / Dünyanın En Büyük Acura Hayranının Muteşem Garajı (Video)

Dünyanın En Büyük Acura Hayranının Muteşem Garajı (Video)

Otomobil koleksiyonları yeni veya yabancı olduğumuz bir şey yok. Bu zamana kadar uygun fiyatlı olanlarından son derece pahalı modellere sahip olanlara dek birçok otomobil koleksiyonuna tanık olduk ve bu koleksiyonların birçok genelde tek bir markanın modellerinden oluşuyordu.

Buna ister o markaya aleyhinde bir fanatik sevda deyin isterseniz de bunu markaya yönelik büyük bir alaka olarak tanımlayın ama bu durumun birçok açıdan saygı duyulması gereken bir şey olduğunu belirtelim. Örneğin, 114 Volkswagen Golf model araçtan oluşan koleksiyonun sahibi adamı hatırlıyor musunuz? 

İşte Tyson Hugie’nin Acura galerisi:

Peki, siz bir otomobil markasına duyduğunuz sevginizi ne değin ileri götürebilirsiniz? Amerika Birleşmiş Devleti ’nin Arizona eyaletinde yaşayan Tyson Hugie isimli bir adam, büyük bir Acura hayranı. Hugie, markaya karşısında o kadar büyük bir sevgi ve hayranlığa sahip ancak kendisi evinin bir kısmını Acura ’nın 1990 ’lı yıllardaki araba galerisine çevirmiş durumda. Aşağıda paylaştığımız videodan da göreceğiniz üzere, Hugie ’nin bir vakit kapsülü tadındaki Japon otomobil markasının modellerinden oluşan en yeni Acura galerisini gezmenizi tavsiye ederiz.

Muhakkak araba koleksiyonu gerçekleştirmek, otomobil fiyatlarındaki fantastik artma da göz önüne alındığında ülkemiz için o kadar basit yok. Hem bir markaya ait her arabulucu akıcı bir şekilde bulmak fazlasıyla zorken, üstelik bunları olmak için yapacağınız harcamalar düşünüldüğünde birazcık fiyatı yüksek bir hobi olduğunu görüyoruz. 

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir