Anasayfa / Genel / Dövüş Oyunu UFC 4 ’ün Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Dövüş Oyunu UFC 4 ’ün Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı

Electronic Arts ’ın geçtiğimiz günlerde düzenlenen EA Play Live 2020 etkinliğinde FIFA 21, Lost in Random ve It Takes Two gibi şirketin yeni oyunları tanıtılmıştı. Bu etkinlikte dövüş serisi UFC ’ye ait herhangi bir detaydan bahsedilmemesi birçok oyuncuyu düş kırıklığına uğratmıştı. Şimdiyse oyunun çıkış tarihine dair yeni bir gelişme yaşandı.

UFC, gün içerisinde resmi Twitter hesabından 11 Temmuz 2020 ’de Birleşmiş Arap Emirlikleri ’ne yan özel bir adada gerçekleştirilecek olan UFC 251 ’in tanıtım posterini yayınladı. Kamaru Usman ve Gilbert Burns ’ün karşısında karşıya geleceği bu faaliyet, dövüş camiası için büyük tartma talep ediyor. Fakat biz oyuncuları ilgilendiren kısım, tanıtım posterinde bulunan bir detay.

Ilgiyle beklenen dövüş oyunu UFC 4, 11 Temmuz ’da tanıtılabilir:

UFC 4

Yukarıdaki tanıtım posterinin anında sol alt köşesine baktığımızda, EA Sports UFC 4 ’e sinyâl eden yeni bir logo ve devlete ait tanıtım için bir slogan yer aldığını görebiliyoruz. Paylaşımın aracısız olarak UFC ekibi göre yapıldığı düşünülürse, EA Sports ’un dövüş serisinin birkaç takvim aranın ardındaki 11 Temmuz ’daki tanıtımla geri dönmesi kaslı bir ihtimal gibi görünüyor.

EA Sports UFC 3 ’ün piyasaya sürülmesinden bu yandan iki yılı aşkın bir zaman geçti. PlayStation 4 ve Xbox One konsollarının en takdire değer dövüş serilerinden olan UFC ’nin yıllar sonradan geri dönecek olması, serinin hayranlarını da oldukça sevindirdi.

Az Önce resmi olarak açıklanmayan UFC 4 ’ün, 11 Temmuz ’daki UFC 251 etkinliği esnasında gerçekleştirilecek bir duyuru ile tanıtılması bekleniyor. Oyuna dair şimdilik öyle artı detay bulunmuyor fakat ilerleyen günlerde daha fazla açıklamanın gelmesi mümkün görünüyor. Bu süreçte yaşanacak gelişmelerden farkında olan almak için takipte kalın.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir