Anasayfa / Genel / Donnie Yen’in Başrolünde Olduğu Enter the Fat Dragon Filminden İlk Fragman Geldi

Donnie Yen’in Başrolünde Olduğu Enter the Fat Dragon Filminden İlk Fragman Geldi

Well Go USA Entertainment, Ip Man serisinin efsane ismi Donnie Yen’in başrolünde olduğu Enter the Fat Dragon için aksiyon dolu ilk fragmanı yayınladı. Enter the Fat Dragon, aynı isimli 1978 yapımı filmi yıllar daha sonra baştan ekranlara getirecek.

Donnie Yen, yeni filmde fit bir vücuda sahipken fazla kilo alarak şişmanlayan bir polisi canlandıracak. Ünlü aktör, filmdeki rolü için Christian Bale gibi dramatik bir başkalaşım yaşamadı ve gerçekten kilo almadı. Bunun yerine, makyaj, yerine geçen kimse ve vücudunu şişman gösterecek bir kostüm yararlanma yoluna gitti.

Enter the Dragon, aksiyon ve komediyi bir araya getirecek

enter the fat dragon donnie yen

Fragmanda Donnie Yen, değişik bölgelerdeki suçluları yakalamaya çalıştığı bir göreve gönderilen polis olarak tanıtılıyor. Yen dövüş sanatlarındaki güzel yeteneklerini fragman baştan başa sergiliyor. Komedi unsurlarının da sıkça işlendiği filmde izleyiciler aksiyona doyacak gibi görünüyor.

Enter the Fat Dragon, delil odasında çalışmaya başladıktan sonra kendini salan Zhu Fu Long (Fallon Zhu) adlı bir polis memurunun maceralarını konu alıyor. Zhu, keza eski işini hem de nişanlısını geri galip gelmek için son bir talih elde edeceği gizemli bir cinayeti çözmek için bir lokanta sahibiyle birlikte çalışacak. 1978 yapımı filmde karakteri canlandıran aktör, sahiden kiloluydu ve filmdeki en büyük değişiklik bu olacak.

Filmin ilk olarak Çin’de şubat ayında sinemalara gelmesi planlanıyordu. Ancak film, koronavirüs sebebiyle dijital olarak yayınlanacak. Enter the Fat Dragon, 14 Temmuz’da Well Go ABD göre Blu-ray ve DVD olarak da piyasaya sürülecek.

Enter the Fat Dragon fragmanı:

Hakkında admin

Check Also

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi'nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

28 Yıldır Okuyucularıyla Buluşan Optimum Dergisi’nin Kasım-Aralık 2020 Sayısı Çıktı

Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Endüstri Mühendisliği Kulübü’ne (EMK) bağlı olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir