Anasayfa / Genel / Don ’t Starve ’ın Mobil Oyunu, Önümüzdeki Ay Kapalı Betaya Çıkacak

Don ’t Starve ’ın Mobil Oyunu, Önümüzdeki Ay Kapalı Betaya Çıkacak

Klei Entertainment ’in sevilen izometrik hayatta kalma oyunu Don ’t Starve, fazla yakında zeki telefonlara gelmeye hazırlanıyor. Tencent Games kadar yayınlanacak ücretsiz mobil oyun, temmuz ayında kapalı betaya çıkacak. Don ’t Starve: Newhome ismiyle çıkacak mobil oyun, keza Android keza de iOS platformuna çıkış yapacak. 

Temmuz ayının ortalarında başlayacak kapalı beta, başlangıçta Kanada ve ABD ’deki oyunculara açık olacak. Keza kapalı betadayken yapılan ilerlemeler bütün oyunda aktarılmayacak, fakat şu lahza açıklanmayan bir seviyeye ulaşan kapalı beta oyuncuları bütün oyun çıkış yaptığında bazı oyun içi eşyalara sahip olacak.

Türkiye ’den erişebilir miyim?

Bilhassa Steam platformundaki oyuncuların fazlasıyla sevdiği Don ’t Starve ’ın mobil oyununa kapalı betadayken ulaşmak için ABD veya Kanada onaylı bir hesaba sahip olmamız gerekiyor. Eğer hesabınızı bu ülkelere bağlarsınız, Don ’t Starve Newhome ’u kapalı betada oynama şansına erişebilirsiniz. 

Don ’t Starve Fragmanı:

Açık dünya üzerinde aksiyon ve serüven üzerine belirlenmiş bir oyun olan Don ’t Starve, başlangıçta 23 Nisan 2013 ’te Steam üstünde satışa sunulmuştu. Eğer oyunun Steam sürümünü satın olmak istiyorsanız, hemen yüzde 75 indirimle 4,62 TL ’ye alınabilir olduğunu hatırlatalım.

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir