Anasayfa / Genel / Divinity: Original Sin 2 İçin Ücretsiz DLC Paketi Açıklandı

Divinity: Original Sin 2 İçin Ücretsiz DLC Paketi Açıklandı

Oyunların geliştirilmiş halleri dek beklenen bir şey varsa o da olasılıkla DLC (downloable content) yani indirilebilir içerikleriyle bitmiş sunulan oyunlardır diyebiliriz. Larian Studios tarafından geliştirilip yayınlanan ve piyasaya sürüldüğü 14 Eylül 2017 tarihinden bu yanlamasına güzel bir grafik yakalamayı başaran oyun Divinity: Original Sin 2 ’den de bugün yeni bir haber geldi. PlayStation 4, Xbox One, PC gibi platformlardan oynanabilen oyunun DLC paketinin kullanıcılar için bedava sunulacağı söylendi.

Geliştirici işyeri Larian Studios göre yapılan açıklamada, Divinity: Original Sin 2 ’nin yeni içeriğinin otomatik güncellemeye açık olduğu ve bugünden itibaren tüm platformlardan bedava olarak edinilebileceği bilgisi verildi. Şirket ayrıca yeni paketin içeriğinin pek çok buluş ve karakterle beraber geldiğini müjdeledi. Yani oyun severler bu bedava paketten oldukça memnun kalacak gibi görünüyor.

bir de grafik roman açıklandı:

Oyunla ilgili gelen tek haber tepede bahsettiğimiz gibi içerikle sınırlı yok. Divinity: Original Sin 2 ’nin bundan başka grafik romanının çıkacağı açıklanmış durumda. Oyunun öncü karakterlerinden bir parça başına olan Godwoken karakteri çevresinde kurulan ve 300 sayfayı aşkın iki deri halinde geleceği açıklanan grafik romanın detayları yayınlanan bir video aracılığıyla duyuruldu. Şu an ön sipariş aşamasının serbest olduğu grafik roman için net bir çıkış tarihi ise az önce belirli değil.

Şu an için çok yeni olan Divinity: Original Sin 2 ’nin DLC paketine dair gelmeye başlayan yorumlar olumlu yönde seyrediyor. Fakat tabii oysa en gerçekçi ve doğru değerlendirmelere oysa birkaç gün daha sonra ulaşabileceğiz gibi duruyor. Oyuna ve yeni içeriğe dair gelecek yeni haberleri takip edip sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Siz de düşüncelerinizi bizimle ve diğer okuyucularımızla ‘Yorumlar ’ kısmından paylaşmaktan çekinmeyin.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir