Anasayfa / Genel / DiRT Serisinin Yeni Oyunu DiRT 5 ’in Oynanış Videosu Yayınlandı

DiRT Serisinin Yeni Oyunu DiRT 5 ’in Oynanış Videosu Yayınlandı

Codemasters ’ın geliştirdiği popüler ralli oyunu DiRT, otomobil yarışlarını seven oyuncular tarafından kayda değer bir yere sahip. Codemasters da bir taraftan oyunun hâlâ oynanan sürümleri için genişlemeler yayınlamakla beraber DiRT serisinin yeni oyunu için çalışmalarına devam ediyor. 

Uzun bir süredir üstünde çalışılan DiRT 5 ’in bugün oynanış videosu yayınlandı. Yayılanan videoda oyunda yer alacak Norveç pistlerinden biri görülüyor. Videoda oyunun baş tasarımcısı Michael Moreton, oyunun geçtiğimiz günlerde haber olan kariyer moduyla ilgili bilgiler veriyor. 

Dirt 5

DiRT 5 ’in yayınlanan oynanış videosu bir süredir oyunu bekleyen oyuncuları heyecanlandıracak düzeyde görünüyor. Oynanış videosunda en fazla gözen çarpan DiRT 5 ’in gelişmiş görsel özellikleri oldu. Videoda oyunun kariyer moduyla alakalı yayınlanan bilgiler de detaylandırılıyor.

DiRT 5, 9 Ekim ’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. Popüler ralli oyunu, piyasaya sürüldükten sonra PlayStation 5 ve Xbox Series X için de yayınlanacak. DiRT 5 ’in geliştiricileri, oyunun Xbox Series X için yayınlanacak versiyonunda 120 FPS hızına sahip bir modun da olacağını açıkladı.

Oyunun videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz

Hakkında admin

Check Also

DOOM, Bu Sefer de Minecraft Koyunları Üstünde Oynandı [Video]

DOOM, Bu Sefer de Minecraft Koyunları Üstünde Oynandı [Video]

İlk olarak 2011 yılında PC’ye çıkan ve daha sonra yakaladığı devasa popülarite sayesinde neredeyse oyun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir