Anasayfa / Genel / DiRT 5’in Çıkış Tarihi, Kariyer Modu İçin Yayınlanan Yeni Bir Videoyla Duyuruldu

DiRT 5’in Çıkış Tarihi, Kariyer Modu İçin Yayınlanan Yeni Bir Videoyla Duyuruldu

Codemasters’ın popüler off-road yarış serisi, DiRT 5 ile geri dönüyor. Geliştirici, yayınladığı yeni bir videoda DiRT 5’in kariyer moduna daha yakından bakış sunarak oyuncuların toplam 130 etkinliği kapsayan 5 bölümü deneyimleyeceğini ortaya koydu.

DiRT 5’in kariyer modu, dokuz yarış türünü ve Throwdown zorluklarını kapsayacak ve küresel bir yarış etkinliği olan DiRT Series‘e odaklanacak. Oyunun kariyer modu, Troy Baker ve Nolan North dahil elde etmek üzere yıldızlarla batmış bir oyuncu kadrosuna sahip. Keza YouTube kanalı Donut Media’dan James Pumphrey ve Nolan Skyes da oyun içi podcast’lerle kadroya dahil olacak.

DiRT, detaylı ve rekabetçi bir kariyer moduyla gelecek

dirt 5, kariyer modu

Oyunun kariyer modu, beş bölüme ayrıldı ve oyuncuların oynamak istedikleri etkinlikleri seçmelerine müsade veren birden pozitif yol sunacak. Oyuncular ne kadar başarılı olurlarsa, Asıl Etkinliğin kilidini açtırmak için o kadar çok Stamp kazanacaklar. Ayrıca Kariyer Modu boyunca tek seferlik Throwdown zorlukları olacak ve oyuncular, zorlukların kilidini açtıktan daha sonra dünya çapındaki bir rakibe karşısında 1’e 1, kıyasıya bir mücadeleyle karşısında karşıya kalacaklar.

Dünya turu, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları ABD’den Çin’e ve ötesine taşıyor. Hakiki yetenekleri keşfetmeyi bekleyen markaların yanı sıra performans ve haysiyet derecesine kadar çoğu oyun içi ödül var. DIRT 5’in Kariyer Modu ayrıca dört oyuncuya kadar yerel kooperatif oyuna da izin veriyor. Bu seçenekte, oyuncular yapay zeka kadar denetim edilen araçların yerini alıyor.

DiRT 5, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 9 Ekim’de çıkış yapacak. Oyunun kariyer modu için yayınlanan ve oyuncu kadrosunun eşlik ettiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

DiRT 5 kariyer modu videosu

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir