Anasayfa / Genel / Direksiyon Setiyle Overwatch Oynayan Twitch Yayıncısı, Rakiplerine Kök Söktürdü

Direksiyon Setiyle Overwatch Oynayan Twitch Yayıncısı, Rakiplerine Kök Söktürdü

Overwatch, çoğu FPS oyunu gibi çoğunlukla klavye, mouse ve konsolda teftiş cihazıyla oynanıyor. Genel Olarak diyoruz, çünkü Overwatch’ta Grandmaster seviyesinde olan bir Twitch yayıncısı, yeni bir hesap açarak sıra dışı bir deneye imza attı ve oyunu direksiyon setiyle oynadı.

Overwatch’ta yetenek puanı 4450 olan Req_OW adlı yayıncı, direksiyon anlamına gelen “Wheel” adlı yeni hesabıyla Grandmaster olmaya çalıştı. Dexerto’ya konuşan Twitch yayıncısı, direksiyon setini bilgisayarına bağlayarak ve bir klavye gibi çalışması için Joy2Key adlı bir program kullandığını açıkladı.

Twitch yayıncısı direksiyon seti ile sextuple kill almayı başardı

overwatch, direksiyon seti

Req_OW, Overwatch’ı oynarken hedefleme için direksiyonu, aşırıya kaçmak için gaz pedalını, sağ tıklama için freni ve geriye doğru, sola ve sağa gitmek için vitesi kullandı. Yayıncı, direksiyon setiyle oynadığı oyunlardan fena sonuçlar almadı. Req, yardım için altın ve DPS için gümüş rütbeye ulaştı.

Yayıncı, Moira olarak oynarken Damage Orb ve Coalescence (Ultimate) yeteneklerinin yardımıyla karşı taraf takım oyuncularının hepsini tek seferde (sextuple kill) öldürmeyi başardı. Bazı oyuncular bunu hayatları her tarafında yapamıyor ve Req_OW’un direksiyon setiyle yapması olağanüstü bir galibiyet. Keza Junkrat’ın Ultimate yeteneği ‘Riptire’ ile triple kill almayı başardı. Req_OW’un direksiyon seti ile Moira oynadığı görüntüleri buradan, Junkrat oynadığı görüntüleri ise buradan izleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir