Anasayfa / Genel / Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain’in Steam’e Çıkış Tarihleri Açıklandı

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain’in Steam’e Çıkış Tarihleri Açıklandı

Quantic Dream’in ilk olarak PlayStation konsollarına özel olarak piyasaya sürdüğü Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain, geçtiğimiz yıl Epic Games Store’a özel olarak PC platformuna gelmişti. Epic Games ile yapılan özel anlaşması sona eren geliştiricinin sevilen oyunları artık Steam‘e de taşınmaya hazırlanıyor.

Quantic Dream, Twitter hesabından yaptığı açıklamada Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain’in haziran ayında, aynı anda Steam’e geleceğini açıkladı. Quantic Dream oyunu sadece Epic Games’te yayınladığından bu yanlamasına PC oyuncularının kayda değer bir kısmı oyunun Steam’e gelmesi için gün sayıyordu.

Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls ve Heavy Rain, Epic Games Store’a özel olarak PC oyuncularıyla buluşmuştu

quantic dream oyunları, steam

Quantic Dream’in öykü kurgularıyla beğeni toplayan oyunları 18 Haziran‘da Steam’de yayınlanacaklar. Heavy Rain dört karakterin perspektifinden bir çabuk katil hikayesine odaklanırken, Beyond: Two Souls mucizevi güçleri olan bir kızı konu alıyor. Stüdyonun son oyunu Detroit: Become Human ise androidlerin içindeki insanı keşfetmelerine odaklanıyor ve politik meselelerle ciddi bağlantılar kuruyor.

Quantic Dream oyunları aslen PlayStation konsollarına özel olarak geliştirilmişti. Heavy Rain 2010’da PS3’e, Beyond: Two Souls 2013’te yeniden PS3’e ve son olarak Detroit: Become Human 2018’de PS4’e özel olarak çıktı. Quantic Dream, geçtiğimiz sene aldığı kararla artık yalnızca PlayStation’a özel oyunlar yapmayacağını açıkladı ve ardındaki oyunlar aşamalı olarak Epic Games Store’a geldi.

Oyunların demo sürümleri Steam’de yayınlandı ve bundan böyle satın almadan önce deneyimleyebilirsiniz. Detroit: Become Human’ın demo sürümünü buradan, Beyond: Two Souls’un demosunu buradan ve Heavy Rain’in demosunu buradan Steam hesabınıza indirebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Amazon'un Bulut Tabanlı Oyun Sistemi Luna Erken Erişime Açıldı

Amazon’un Bulut Tabanlı Oyun Sistemi Luna Erken Erişime Açıldı

Amazon, geçtiğimiz haftalarda bulut oyun hizmeti Luna’yı duyurmuştu. Şirketin bulut oyun sistemi, Google Stadia, Xbox …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir