Anasayfa / Genel / Destiny 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e 4K 60 FPS Olarak Gelecek

Destiny 2, PlayStation 5 ve Xbox Series X’e 4K 60 FPS Olarak Gelecek

Ağustos 2017 ’de çıkan Destiny 2 ’nin geliştirici stüdyosu Bungie, devlete ait YouTube kanalı üzerinden yaklaşık 1 saatlik bir naklen yayın gerçekleştirdi. Stüdyo, Smart Delivery Program ’ın bir parçası olarak şu anki Xbox neslinde Destiny 2 ’ye sahip olan oyuncuların Xbox Series X ’te oyuna ücretsiz olarak erişebileceklerini açıkladı.

Geliştirici stüdyo Bungie, bir basın açıklaması ya da bir tanıtım videosu yayınlamak yerine Xbox ’ın resmi Twitter hesabından atılan bir tweet ’e yanıt vererek Destiny 2 ’nin yeni tür platformlarda olacağı müjdesini vermişti.

Destiny 2, yeni tür konsollarda 4K 60 FPS olarak çalışacak:

Xbox, 7 Mayıs ’ta devlete ait Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımda “Harika ortaklarımız doğru şu an yüzlerce oyun Xbox Series X için geliştirme aşamasında. Yaz boyunca daha fazla duyuru için beklemede kalın” ifadelerini kullanmıştı. Bungie ise yapılan bu duyuruya cevap olarak “Destiny 2, yeni tür platformlarda yer alacak” dedi.

4K çözünürlüklü oyunlara yardım PlayStation 4 Pro ve Xbox One X konsollarıyla birlikte gelmişti fakat yeni konsolların güçlü donanımlarıyla birlikte 4K gösterme kalitesi, oyunlar için bir noktada ana akıntı hâline gelebilir ki Destiny 2 de yeni tür konsolların bu nimetinden faydalanacak. Bungie, Destiny 2 ’nin yeni cins konsollardaki versiyonun 4K 60 FPS’te çalışacağını da canlı yayını sırasında açıkladı.

Destiny 2, şu an için PlayStation ’ın pazarlama anlaşmalarında yer alıyor. Dolayısıyla oyunla ilgili daha fazla bilgiyi PlayStation 5 ’in etkinliğinde öğrenme ihtimalimiz bulunuyor. Şu an için Destiny 2 ’nin yeni sürümüyle ilgili bildiklerimiz bu dek.

Hakkında admin

Check Also

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Geçtiğimiz günlerde seyir halindeyken oldukça tehlikeli bir kaza geçiren ve deyim yerindeyse ölümden dönen Enes …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir