Anasayfa / Genel / Dave Franco’nun Yönetmenliğinde Çekilen The Rental, Arabalı Sinemada Gösterilecek

Dave Franco’nun Yönetmenliğinde Çekilen The Rental, Arabalı Sinemada Gösterilecek

ArcLight Sinemaları, Dave Franco‘nun birincil yönetmenlik denemesi olan The Rental beyazperdeyle buluşmadan önce özel bir pop-up etkinliği hazırlıyor. Özel faaliyet, IFC Films ile ortaklaşa gerçekleştirilecek.

ArcLight Sinemaları ’nın kapıları bir süredir kapalı olsa da, ArcLight ekibi ziyaretçilerine hala mümkün olduğunca film deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bu amaçla The Rental’ın gala tarihi olan 24 Temmuz ’dan önce, 18 Temmuz Perşembe günü Vineland/ Kaliforniya ’da ‘arabalı gösterim ’ yapmaya karar verdiler. ArcLight Sinemaları, Vineland Arabalı Sinema etkinliğinde alışılmış arabalı sinema deneyiminin büyüsünü ve nostaljisini yakalamak ve bağımsız film yapımının özendirme edilmesi amacıyla Franco ’nun birincil yönetmenlik denemesini seçti. Filmi ülkemizde demin izleyemeyecek olsak da izleyici eleştirilerini görmek açısından son derece kayda değer bir faaliyet olacak.

İyi saklanmış sırlar ortaya çıkıyor 

the rental

The Rental ’da Alison Brie, Dan Stevens, Sheila Vand ve Jeremy Allen White rol alıyor. Franco tarafından yönetilen ve Franco ve Joe Swanberg tarafından ortaklaşa yazılan The Rental’da, “Okyanus kenarında kaçamak yapan iki çift, görünürde olan kiralık evlerinin sahibinin kendilerini gözetliyor olabileceğinden şüpheleniyor. Fazla geçmeden, anma yerine getirmek için gittikleri hafta sonu gezisi kötü bir deneyime dönüşüyor, iyi saklanmış sırlar ortaya çıkıyor ve dört eski arkadaş birbirini iyice yeni bir açıyla görmeye başlıyor.”

Bu özel pop-up etkinliğiyle ilgili açıklamada ArcLight Sinemaları Pazarlama Baş Sorumlusu Vince Szwajkowski, “Şu anki iklim göz önüne alındığında, ArcLight toplumun önemine ve film aracılığıyla öykü anlatımının gücüne inanmaya devam ediyor. Bu özel deneyim için sinemaseverleri bir araya getirebildiğimiz için çok mutluyuz.” dedi.

IFC Films ise etkinlikle ilgili, “ArcLight ekibiyle beraber The Vineland Drive-In’deki Rental özel gösterimini sunmaktan kibir duyuyoruz. Son birkaç ay içinde, IFC Films, filmlerin keyfini dahil etmemek için güvenli ve eşsiz bir alan karşılayan varlıklı arabalı sinema geleneğine odaklandı. Yıldızların aşağı film izlemek ayrıntılarıyla kişisel bir deneyim ve Vineland Drive-In’i onurlandırmak için The Rental’dan daha çok iyi bir film düşünemezdik.” açıklamasında bulundu.

Film başta, bol patlamış mısır ve karamelli mısır eşliğinde arabalı sinemada gösterilecek olsa da ABD için resmi vizyon tarihi 24 Temmuz 2020. Filmin Türkiye vizyon tarihi ise henüz belirlenmiş değil. 

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir