Anasayfa / Genel / Dark ’ın 3. Sezonu Netflix ’te Yayınlandı: İşte İlk Tepkiler

Dark ’ın 3. Sezonu Netflix ’te Yayınlandı: İşte İlk Tepkiler

2017 yılında Netflix ekranlarında yayın hayatına başlayan Dark dizisinin hayranları için meraklı bekleyiş nihayet bugün sona erdi. Yayınlanan her sezonuyla izleyenlerin beynini yakan bilimkurgu gerilim türündeki dizi, bugün 3. sezonuyla birlikte izleyenlerin karşısına çıktı.

Bugün Netflix ’te yayınlanan 3. sezon, hayranları tekrar maceradan maceraya sürükleyen, gerilim batmış anlar yaşatan ve natürel ki kafa karıştıran 8 bölüme konut sahipliği yapıyor. Öteki sezonlara kıyasla az daha her biri 60 dakikanın üzerinde olan bölümler, izleyenleri heyecanı doruklara çıkaran uzun bir son maceraya çıkarıyor.

Dark ’ın final sezonunda neler olacak?

Dark 3. sezon

Süre ve mekan kavramlarının çok daha ötesine gitgide artarak sınırları zorlayan bir sona dürüst giden Dark ’ın 3. sezonunda Jonas, 2019 ’da mağaradan çıktığında tuhaf oysa bilinen bir kasabayla karşılaşır: Winden Kasabası.

Jonas, bu farklı Winden ’ın kendi kaderi için ne kavrama geldiğini anlamaya çalışırken öteki dünyada kalanlarsa artık sadece zamanı değil, mekânı da büken döngüyü bozmanın karanlık yollarını aramaktadır. Karanlık ve parlak iki dünya, bütün bunların merkezinde ise trajik ve epik bir aşk hikâyesi yeni sezonda izleyicileri bekliyor.

Dark ’ın 3. sezonunda hangi bölümler var?

1. Birim – Dejavu 2. Birim – Sağ Kalanlar 3. Bölüm – Adem ile Havva 4. Birim – Köken 5. Bölüm – Hayat ve Ölüm 6. Birim – Işık ve Gölge 7. Birim – Zamanlar Aralarında 8. Bölüm – Cennet

Dark ’ın son sezonuna sosyal medyadan gelen ilk tepkiler:

Hakkında admin

Check Also

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Efsane Cuma İstatistikleri Paylaşıldı: Bu Yıl Alışveriş Rekoru Kırıldı

Kasım ayı, ilk gününden son gününe kadar neredeyse her yerde indirimlerin yapıldığı bir ay olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir