Anasayfa / Genel / Cyberpunk 2077’den 2 Saniyelik Bir Video Paylaşıldı (Etkinlik Duyurusu da Var)

Cyberpunk 2077’den 2 Saniyelik Bir Video Paylaşıldı (Etkinlik Duyurusu da Var)

Video oyun tutkunları fazla uzun bir süredir, CD Projekt Inkar kadar geliştirilmekte olan Cyberpunk 2077 isimli açık dünya oyununu bekliyorlar. Oyunseverlere benzersiz bir tecrübe sunacağı söylenen bu oyun, bugüne kadar küçük detaylarıyla zeka bizleri zaten kendine hayran bırakmayı başarmıştı.

Oyunla ilgili daha önce yapılan açıklamalarda, oyunseverlerin bu oyunla eylül ayı içerisinde tanışacakları ifade edilmişti. Ama geliştirici ekip, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamayla Cyberpunk 2077’nin ertelendiğini ve 19 Kasım‘da satışa sunulacağını duyurdular. Bu durum, oyunseverleri birincil etapta büyük bir hüsrana uğratmıştı. Ancak acilen Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan 2 saniyelik bir video, oyunculara bu ertelemeyi unutturacak gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalarda, yarın bir faaliyet düzenleneceği açıklama edildi. Twitch üzerinden çevrimiçi olarak düzenlenecek bu etkinlikle ilgili bazı açıklamalarda bulunan geliştirici ekip, oyunun birincil 25 dakikalık bölümünden bazı detayların etkinlikte gösterileceğini söylediler. Yani yarın itibarıyla bu oyunla ilgili kayda değer izlenimler edinme imkanı yakalayacağız.

Geliştirici takım, Twitch üzerinden düzenleyeceği etkinlik zarfında oyundaki güzel özelliklerinden bir tanesine olan “braindance” ile ilgili de bazı açıklamaların yapılacağını açıklama ediyor.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamalara göre şirketin yarın düzenleyeceği etkinlik, Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak. naklen yayın, burada yer alan bağlantıyı kullanarak erişebileceğiniz CD Projekt Inkar’in resmi Twitch kanalı üzerinden gerçekleştirilecek.

Cyberpunk 2077’den 2 saniyelik yeni görünüm

Cyberpunk 2077’nin Twitter hesabından yapılan duyuru

Cyberpunk 2077

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir