Anasayfa / Genel / Cyberpunk 2077 ’nin Neler Sunacağını Gösteren Yeni Fragmanı Yayınlandı

Cyberpunk 2077 ’nin Neler Sunacağını Gösteren Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yılın en fazla beklenen oyunu, ola ki de CD PROJEKT INKAR ’in geliştirdiği Cyberpunk 2077 olabilir. Oyunun çıkışı ertelendikten sonradan yapımcılar, oyun hakkında bilgiler atamak ve ilgiyi canlı tutmak için Night City Live Wire adlı bir faaliyet düzenliyor. 

Etkinlikte bu beklenen oyun hakkında daha artı data elde ettik. Etkinliğin hemen başında yeni bir fragmanla karşılaştık. Gelin ayrıca etkinlikte hem de fragmanda öne çıkanlara daha yakından bakalım.

Ekibi tanınma fırsatı:

cyberpunk 2077

Oyundaki ‘yeni arkadaşlarımızı’, çeşitli karakterleri ve Cyberpunk 2077 ’nin geçtiği büyük kasaba olan Night City ’nin bambaşka kısımları olacağını bu fragmanda görüyoruz. Ayrıca yeni en iyi arkadaşımız olan Jackie ile de burada karşılaşıyoruz. Ekibimize Fixer, Dexter ve Shaun da katılıyor. Bizi bu ekiple tanıştıran da karantinada saç kesimini kendi yapmış gibi duran Jackie ’den başkası değil.

Badlands adı verilen ve nükleer felaket ardından çöle belirlenmiş gibi duran bir şehirde başlayan yolculuğumuz, sonradan Night City ’de devam ediyor. Bu yeni fragmanda gördüğümüz yaklaşık olarak her şey oyunun ilk bölümünde gerçekleşiyor. Görüntülere tarafından bu kısımda amacımız oyun dünyasını biraz daha tanımak.

Adam Smasher geliyor:

cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 ’de düşmanlarımız arasında Adam Smasher da yer alacak. Etkinlikte de belirtildiği üzere masaüstü versiyonundan aktarılan bu kişilik, eski bir paralı asker ve çete üyesi. Bedeni bundan böyle yıkılmış olduktan sonra kendisi bir cyborg hâline getirilmiş.

Cyberpunk standartlarına tarafından bile ‘pisliğin teki’ olan Adam Smasher, doğrudan bir kapan veya intihar görevi olmayan her görevi kabul eder. Kendisinin tek bir şartı vardır: mutlaka sivil ölümleri ve çevresel zarar olacaktır. Kafede oturan birini vuracaksa roketatarla vurur. Gaye, birilerini daha öldürmek ve sağı solu yakmaktır. Tabii karakterin çıkışı, yeni bir Corporate War sonrasında dengelerin her tarafta kurulduğu bir şehirde oyunun dengelerini değiştireceğimiz anlamına geliyor olabilir. 

Cyberpunk 2077, geçtiğimiz günlerde baştan ertelenmişti. Kasım ayında çıkacak oyun için GOG üzerinden de dijital içerikler ücretsiz olarak veriliyor. Bu içerikler hakkında daha pozitif bilgiye yukarıdaki haberimizden ulaşabilir, yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077’nin yeni fragmanı:

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir