Anasayfa / Genel / Cyberpunk 2077 İçin 25 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Cyberpunk 2077 İçin 25 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

The Witcher serisinin geliştirici stüdyosu CD PROJEKT INKAR göre geliştirilen ve bu senenin en çok beklenen oyunlarından bir parça başına olan Cyberpunk 2077 için geçtiğimiz günlerde 15 dakikalık bir oynanış videosu yayınlanmıştı.

3 gün önce oyundan yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Yaklaşık yarım saat süren bu oynanış videosu, CD PROJEKT INKAR kadar bir takım gazetecilere gönderildi. Bu 25 dakikalık yeni oynanış videosunda ise herhangi bir açıklama veya tavır da bulunmuyor.

Cyberpunk 2077 25 dakikalık oynanış videosu

Cyberpunk 2077 ’nin yayınlanan bu yeni oynanış videosunun 4K çözünürlükte 30 fps ’te PC platformunda reel zamanlı ışın izleme efektleri aktif değilken kaydedildiği biliniyor. Bu özellikler, CD PROJEKT RED kadar düzenlenen basın etkinliğinde aktifleştirilmişti. Basının, oyunun 5 saatini oynamasına müsade verilmişti.

Fakat oyunun ışın izleme teknolojisi kullanılmadan da epeyce çekici olduğunu söyleyebiliriz.  Keza 25 dakikalık bu oynanış videosunda daha önce yayınlanan 15 dakikalık oynanış videosunda bulunan görüntüler de bulunuyor. Yani oyunda geçirilen yepyeni bir 25 dakika değil.

cyberpunk 2077

19 Kasım 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak Cyberpunk 2077; Xbox, PlayStation ve PC platformları için ön siparişe açıldı. Oyunun ön siparişini PC için Steam ve Epic Games Store üzerinden 249 TL ’ye, PlayStation için 459 TL ’ye ve Xbox için 468 TL ’ye verebilirsiniz. Hem oyunda Türkçe ara yüz ve altyazı desteği de yer alacak.

Hakkında admin

Check Also

Microsoft'tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft’tan Xbox Oyunları İçin Black Friday İndirimi Başladı: İşte İndirime Giren Oyunlar

Microsoft, Xbox kullanıcıları için Black Friday indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında birçok oyun indirime girerken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir