Anasayfa / Genel / Cüzdanları Hazırlayın: Steam Yaz İndirimleri Başladı

Cüzdanları Hazırlayın: Steam Yaz İndirimleri Başladı

2003 yılında kurulan ve bugün heybetli bir ayla gelen Steam, anlık olarak milyonlarca oyuncu kadar kullanılıyor. Platform, yalnızca oyun alışverişini yapıldığı bir yer yok; adeta oyuncular için geliştirilmiş bir sosyal ağ görevi de görüyor. Tabii bu özellikleri sebebiyle Steam ’e karşı dişli bir karşı taraf olmak bir hayli zorlama oluyor.

Günümüzde oyuncular tarafından en fazla seçim edilen oyun platformu Steam, her yıl beklenilen indirimlerinden birisini bugün başlattı. Steam ’de görebileceğimiz en baba indirimleri gördüğümüz Steam Yaz İndirimleri, bugün itibariyle platformda başladı. İndirimler zarfında büyüklü küçüklü birçok yapım, harika fiyatlarla oyuncular göre satın alınabilir oldu.

Yaz indirimleri başladı:

yaz indirimleri

Her Steam Yaz İndirimleri etkinliğinde olduğu gibi bu yaz düzenlenen indirimlerde de oyuncular için yeni görevler hazırlandı. Ancak bu yaz hazırlanan etkinlik, geçtiğimiz yaz karşımıza çıkan görevlere kıyasla daha kolay bir etkinlik oldu. Oyuncular, etkinlik dahilinde Steam Yaz İndirimleri boyunca satın aldıkları her şeyden puan kazanıyor.

Steam Yaz İndirimleri süresince yapılan alışverişlerden elde edilen bu puanlarla Steam üzerinde bir takım eşyalar satın alınabiliyor. Bu eşyalar arasında emojiler, animasyonlu stickerlar, mesaj efektleri, rozetler, profil arkaplanları, profil resimleri ve oyunlara özel eşyalar bulunuyor.

steam

Steam Yaz İndirimleri kapsamında yaptığınız her 1 TL ’lik harcamanızdan 14 puan kazanıyorsunuz. Steam kadar satılan eşyaları satın olmak için harcamanız gereken puanlarsa epeyce geniş bir yelpazeye sahip. Bazı eşyalar 100 puan karşılığında elde edilebilirken bazıları binlerce puana karşılık gelebiliyor.

Bugün başlayan Steam Yaz İndirimleri, 25 Haziran – 9 Temmuz TSİ 20.00 arasında platform üzerinde mevcut olacak. İndirimler dahilinde önümüzdeki günlerde sizlere aksiyon, macera, çok oyunculu, rol yapma, simülasyon, spor, strateji, yarış, yeni çıkan oyunlar ve sistem dostu oyunlar kategorilerinden kaçırmamanız gereken oyunları listeleyeceğiz. Dolayısıyla bizi peşine düşüp takip etmeyi ve bu mükemmel fırsatları yakalamayı unutmayın!

Hakkında admin

Check Also

Türk Tasarımcıdan, Android 12 İçin Benzersiz Özellikler Sunan Konsept Tasarım (Video)

Türk Tasarımcıdan, Android 12 İçin Benzersiz Özellikler Sunan Konsept Tasarım (Video)

Zaman zaman hazırladığı konsept tasarımlarla haberlerimize konu olmayı başaran Türk Tasarımcı Kamer Kaan Avdan, Android 12 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir