Anasayfa / Genel / Crash Bandicoot 4: It ’s About Time ’ın PS4 İçin Çıkış Tarihi, Fragmanıyla Birlikte Yayınlandı

Crash Bandicoot 4: It ’s About Time ’ın PS4 İçin Çıkış Tarihi, Fragmanıyla Birlikte Yayınlandı

Hepimizin küçük yaşta en azından bir kere oynadığı efsane platform oyunu Crash Bandicoot, PS4 için geri dönüyor. Orijinal Bandicoot serisine, yeni oyun Crash Bandicoot 4: It ’s About Time ekleniyor.  

Serinin ilk oyunu 1996 yılında Sony Interactive Entertainment kadar yayınlanmıştı. PlayStation hayranlarının favori üçlemesi olan bu seride, Hekim Neo Cortex’in deneylerinin hatalı gitmesi sonucunda Crash ortaya çıktı. Turuncu keseli yaratık Crash, kız arkadaşı Tawna ’yı kurtarmak için bir maceraya başlamıştı ve bu yolda dünyayı da kurtaran insanlardan biri hâline gelmişi.  

Crash Bandicoot 4: It ’s About Time ’ın çıkış tarihi 2 Ekim olarak açıklandı:

crash

Crash, Neo Cortex, maskeli akıl veren Uka Uka ve müttefiki olan Doctor Nefarious Tropy ile 20 yıla aşkın süredir bu yolda uğraş ediyor. Serinin 4. oyunuysa 2 Ekim ’de bizlerle buluşacak. Crash Bandicoot 4 ’te Neo Cortex ve Dr. Tropy cezaevinden çıkıyor. Önceki oyunlardan da hatırladığımız üzere uzay ve zaman arasında yolculuklar yaparak sadece tüm dünyayı değil, tüm evreni onlardan korumaya çalışacağız. 

Nostaljik şehvetli korumanın yanı sıra Toys for Bob, oyunu her tarafta tasarlanmış ve güncellenmiş oyun mekanikleriyle birlikte sunuyor. Oyunda seçim yaparak geçiş yapabileceğiniz iki mod bulunuyor. Retro mod, eski oyunlardan alışık olan platform hissiyatını bize sunarken modern mod, biraz daha bambaşka ama şüphesiz kolay yok. 

Tanıtım videosundan anladığımız üzere Crash, arkadaşları, düşmanları ve oyundaki manzaralar görsel olarak farklı bir boyuta taşınıyor. Oyundaki her köşe, az daha “Burada bir şey var” biçiminde bağırıyor. O yüzden rahat noktalara göz atmak için duvarda koşmak veya iple sallanmak gibi platform numaraları olabilir. 2 Ekim ’de çıkacak olan efsane platform oyununun fiyatıyla ilgili herhangi bir veri bulunmuyor.  

Hakkında admin

Check Also

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Opera Mini, Android’de 500 Milyon İndirmeyi Aştı

Android işletim sistemi oldukça uzun zamandır kullanımda ve ondan öncesine kadar giden çok fazla uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir