Anasayfa / Genel / Counter Strike 1.6’nın Tamamen Ücretsiz Hayran Yapımı Tarayıcı Sürümü Yayınlandı

Counter Strike 1.6’nın Tamamen Ücretsiz Hayran Yapımı Tarayıcı Sürümü Yayınlandı

Counter Strike ’ın şimdiye dek geliştirilmiş en iyi FPS oyunlarından biri olduğunu hiçbirimiz inkar edemeyiz. Counter Strike ’ın kazandığı büyük başarı, Counter-Strike: Global Offensive ’ın bütün dünyada maksimum oynanan oyunlar arasında yer almasını sağlıyor. 

Şu sıralar CS:GO dünyanın en popüler oyunları arasında yer alsa da CS 1.6’da vaktinde en popüler strateji FPS oyunları aralarında yer alıyordu. Yayınlanan yeni bir hayram yapımı internet sitesi, CS 1.6’nın alışılmış FPS deneyimini internet tarayıcılarına taşıyor.

Counter Strike 1.6

Counter Strike 1.6 ’nın montaj yapılmadan oynanmasını sağlayan CS-Online Club isimli internet sitesi, sunuculardan birine giriş yaptıktan sonradan klasik CS 1.6 haritalarında kolay bir şekilde oyunu oynayabilmenizi sağlıyor.

CS-Online Club üzerinden Counter Strike 1.6 oynamak isteyenlerin, siteye girdikten daha sonra sitede var olan sunuculardan oynamak istedikleri sunucuları seçerek kaydetmeleri gerekiyor. Sunucuların kaydedilmesinin ardındaki erişilebilir sunucular kullanıcının karşısına çıkıyor. Buradaki sunuculardan birini seçilerek oyuna giriliyor. 

Counter Strike 1.6

Ücretsiz sunucularda oyuncular, rastgele oyuncularla oynayabiliyor. Kendi seçeceği insanlarla oyunu oynamak isteyen oyuncuların, sunucu kiralamaları gerekiyor. Ücretli sunucuları seçim eden oyuncular, arkadaşlarıyla veya kendi belirleyecekleri oyuncularla oyunu oynayabiliyorlar. 

CS-Online Club’ın Rusya, Kanada, Hindistan, ABD, Brezilya ve Almanya ’da sunucuları bulunuyor. Ücretsiz olarak internet tarayıcısı üzerinden Counter Strike 1.6 oynamak isteyenler buradaki bağlantıyı kullanarak siteye ulaşabilirler.

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir