Anasayfa / Genel / Çizgi Romandan Uyarlanan Netflix Dizisi Warrior Nun’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Çizgi Romandan Uyarlanan Netflix Dizisi Warrior Nun’ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix, yılın en gösterişli dizilerinden biri olarak gösterilen Warrior Nun ’ın merakla beklenen ilk fragmanını paylaştı. Ben Dunn‘ın aynı adlı çizgi roman serisine dayanan çabuk, ölümden döndükten daha sonra sırtında gizemli bir simgeyle kilisede uyanan Ava adlı genç bir kızı takip ediyor. 

Arkasındaki arma doğru masalar ve duvarlar gibi katı nesneler arasında geçiş yapma yeteneği de dahil olmak üzere değişik güçlere kavuşan Ava, dünyayı şeytanlardan koruyan kadim bir rahipler ve rahibeler topluluğu tarafından işe alınır. Savaşçı rahibeler Beatrice, Shotgun Mary, Lilith ve Camila ile tanışan kahramanımız, bir şekilde cennete portal açan kötü güçlere sahip bir kadını durdurmak için çaba eder.

Ben Dunn’ın benzer adlı çizgi roman serisine dayanan Warrior Nun, 2 Temmuz’da Netflix’te

warrior nun fragman

Oyuncu kadrosunda Tristán Ulloa, Kristina Tonteri-Young, Lorena Andrea, Toya Turner, Thekla Reuten, Sylvia De Fanti, Emilio Sakraya, Olivia Delcan, Joaquim De Almeida, May Simón Lifschitz, Dimitri Abold ve Charlotte Vega gibi isimlerin olduğu Warrior Nun, yayınlanan birincil fragmanı ile düzgün bir dizi izlenimi veriyor. 

Daha önce Van Helsing ve Continuum gibi dizilerden tanıdığımız Simon Barry göre oluşturulan çizgi roman uyarlaması, 2 Temmuz 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. 

Warrior Nun yayınlandığı vakit haberiniz olsun istiyorsanız, buradaki sayfada yer alan “Bana Hatırlat” butonuna tıklayabilirsiniz. Natürel, bu söylediğim nitelik yalnızca Netflix hesabı olanlar için geçerli. Dijital yayın devinin, Ben Dunn’ın benzer adlı çizgi roman dizisine dayanan yeni dizisi Warrior Nun ’ın fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. 

Warrior Nun fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Enes Batur, 2 Yıl Önce Spor Otomobiliyle Kaza Yapanlarla Dalga Geçmiş

Geçtiğimiz günlerde seyir halindeyken oldukça tehlikeli bir kaza geçiren ve deyim yerindeyse ölümden dönen Enes …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir