Anasayfa / Genel / Captain Marvel’ın, Marvel’s Avengers’a Beklenenden Erken Geleceğini Gösteren Duvar Kağıtları

Captain Marvel’ın, Marvel’s Avengers’a Beklenenden Erken Geleceğini Gösteren Duvar Kağıtları

Marvel hayranları, geliştirici Crystal Dynamics ve yayıncı Square Enix’ten gelecek Marvel’s Avengers oyununu ilgiyle bekliyor. Diğer yandan oyunun aylül ayına ertelenmesi, Crystal Dynamics’in Avengers oyununu yeni kahramanlarla geliştirmesine olasılık sağlıyor.

Crystal Dynamics, oyunun piyasaya sürüleceği tarihe kadar mevcut karakterlerin modellerini güncellerken, öteki yanlamasına kadroya yeni yüzler eklemeye devam ediyor. Marvel’s Avengers’ın Twitter hesabından paylaştığı yeni görüntüler, Captain Marvel‘ın da ekibe katılabileceğini ortaya koyuyor.

Marvel’s Avengers’ın ekran görüntülerindeki Captain Marvel detayı

marvel's avengers, kamala khan odası

Marvel’s Avengers resmi Twitter hesabı, hayranların koronavirüs günlerinde gerçekleştirdikleri video konferans görüşmelerinde arka planlarında kullanabilmeleri için iki yeni arka plan görseli yayınladı. Görseller, oyunda bulunan karakterlerden biri olan Kamala Khan‘ın (Miss Marvel) odasına ait. Keza kahramanımızın odası, hayranı olduğu Avengers üyelerinin posterleriyle dolu.

Kamala Khan’ın odasından alınan ekran görüntülerinden ilkinde kapıda bir “Iron Man Xing” işareti, Captain America’nın kalkanının üstünde yer aldığı bir puf ve Avengers üyeleriyle çekildiği bir resim gibi ayrıntı var. Oysa odanın diğer tarafına ait olan ikinci görüntüde, Kamala’nın idolü olan Captain Marvel’ın posterleri bulunuyor. Posterlerden biri, çizgi roman görünümünü sergilerken, diğeri çizgi roman kapağını kahramanın Endgame filmindeki görünümüyle birleştiriyor.

marvel's avengers, captain marvel

Geliştiricilerin sosyal medyada paylaştığı görüntüler, Captain Marvel’ın lansman sırasında oyuna eklenebileceğini ve Endgame filmindeki kısa saçlı tarzıyla karşımıza çıkabileceğini gösteriyor. Kostüm, çizgi romandaki kıyafeti ile aktris Brie Larson kadar giyilen MCU kostümü arasında bir yerde olabilir. Ama olasılıkla yüzü, öteki karakterler gibi MCU’dakine benzer olmayacak ve çizgi romanlara tarafından yeniden tanımlama edilecek.

Crystal Dynamics, ilk olarak oyunda yer alacak oynanabilir karakterleri Captain America, Iron Man, Thor, Black Widow, Hulk ve Miss Marvel olarak açıklamıştı. Ayrıca geliştirici oyuna DLC ile yeni karakterlerin de ekleneceğini belirtmişti. Bu görüntüler, Captain Marvel’ın çıkış karakterlerinden biri olabileceğini gösteriyor.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım'da Sona Eriyor

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım’da Sona Eriyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren sosyal medya yasası kapsamında Türkiye’de günlük erişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir