Anasayfa / Genel / Capcom, Street Fighter V İçin Son Bir DLC Paketi Daha Yayınlayacak

Capcom, Street Fighter V İçin Son Bir DLC Paketi Daha Yayınlayacak

Efsanevi dönüş oyunlarından biri olan Street Fighter, yaptığı yeni oyunlarla gündemden düşmemeyi başardı. Street Fighter V, serinin son oyunu. 2016 yılının mart ayında meydana çıkan bu oyun, PlayStation 4 ve Windows ’a gelerek çapraz platform desteği de sunmuştu.

Bu sabah Capcom, Street Fighter V ’in son bir DLC paketi daha alacağını açıkladı. Champion Edition adındaki bu DLC paketi, oyunun hayranları için oldukça sevindirici bir haber gibi gözükse de son DLC paketi oluyor olması bir o kadar can sıkıcı.  

Champion Edition DLC paketi, yeni karakterler getiriyor:

street fighter v

DLC paketinin fiyatı hakkında net bir data yok fakat Street Fighter V ’in 5. sezonu, beraberinde seçip mükemmel kombolar yapabileceğiniz yeni 5 adet karakterle gelecek. 3 yeni aşamanın da olacağı yeni sezonda, önceki sezonların toplamıyla birlikte 45 dövüşçü olacak. Bunun, bu seneyle birlikte 4 yaşına girmiş bir oyun için gayet hoş bir sayı olduğunu belirtmekte menfaat var. 

Capcom ’un Street Fighter V ’e getirdiği bu yeni DLC paketini hepimiz ilgiyle bekliyoruz zira gelecek olan yeni karakterler hakkında dedikodular dolaşmaya başladı bile. Çoğu birey, gelecek olan karakterlerin eski oyunlardan görmeye alıştığımız dövüşçüler olduğunu söylerken bir takım kişilerse yepyeni dövüşçüler göreceğimizi iddia ediyor. Her ne olursa olursun Street Fighter V, şimdiye dek bu denli pozitif karakterin içinde bulunduğu bir güncelleme almamıştı. 

Yeni gelecek olan 5 şahsiyet, kostümlerden daha fazla merak uyandırıyor olmalı. Capcom ’un yeni kostümler çıkartmak yerine yeni karakterler getirmesi, daha iyi bir yatırım olur gibi görünüyor çünkü oyuncuların ilgisini yeni çıkan karakterler daha fazla çekiyor.  

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım'da Sona Eriyor

Sosyal Medya Şirketlerine Temsilcilik Açmaları İçin Tanınan Süre 2 Kasım’da Sona Eriyor

Geçtiğimiz temmuz ayında Resmî Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren sosyal medya yasası kapsamında Türkiye’de günlük erişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir