Anasayfa / Genel / Call of Duty: Warzone’a 4. Sezonla Birlikte Zombi Modu Gelebilir

Call of Duty: Warzone’a 4. Sezonla Birlikte Zombi Modu Gelebilir

Call of Duty: Modern Warfare ve battle royale oyunu Warzone’un 4. Sezonu bugün yayınlanacak ve oyuncular yeni sezonla birlikte gelecek içerikleri ilgiyle bekliyor. Bazıları, en büyük yeni içerik olarak Call of Duty: World beygir War’da tanıtılan popüler oyun modu Zombies‘in yeni sezonda gelebileceğini düşünüyor.

Infinity Ward, battle royale oyunu Warzone’un haritası olan Verdansk’ta, esrarengiz olaylara sinyâl ediyor. Kodlanmış mesajlar, nükleer silahlar taşıyan sığınaklar ve harita üzerinde uluyan kurtlar, bir şeylerin gelmekte olduğuna işaret ediyor. Çoğu hayran, sığınaklar açıldığında zombi fırtınası görmeyi bekliyordu, ama bu olmadı.

call of duty: warzone zombi

Warzone dosyaları üzerinde yapılan yeni keşifler, zombilerin oyuna başka bir yolla gelebileceklerini gösteriyor. Twitter’da güvenilir sızıntılarıyla tanıdık ModernWarzone, battle royale modunda keşfedilen oyuncak ayıları, zombi farelere ve Spaceland belgelerine dair bazı bulgular paylaştı. Spaceland, Infinity Ward’ın Call of Duty: Infinite Warfare’de sunduğu Zombies moduydu.

Sızıntılar her ne dek yaklaşmakta olan bir zombi moduna dikkat çekici etse de, modun ne vakit geleceğine dair şüpheler var. Zombies modu, 4. sezon kazanç gelmez yayınlanmayabilir. Ancak Infinity Ward zombileri önümüzdeki aylarda Cadılar Bayramı etkinliği olarak da getirebilir. Tahminler, oyuncuların zombilerin yanı sıra düşman ekipleriyle de savaşmak zorunda kalacağı bir çeşit sınırlı süreli mod olacağı yönünde.

Call of Duty: Çağdaş Warfare ve Warzone’a gelecek 4. sezon güncellemesi oldukça büyük bir boyutta olacak. Yeni güncellemenin PS4 için 34,7 GB, Xbox One için 48,9 GB, PC için 44,3 GB olması bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

İşlemci ve Ekran Kartında Yaşanan 'Darboğaz' Sorunu Nedir, Nasıl Kontrol Edilir?

İşlemci ve Ekran Kartında Yaşanan ‘Darboğaz’ Sorunu Nedir, Nasıl Kontrol Edilir?

Eğer yüksek performans veren bir oyuncu bilgisayarına sahipseniz, daha yeni ve daha iyi bir ekran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir