Anasayfa / Genel / Call of Duty: Warzone ’da Oyuncuları Çileden Çıkaran Bir Hata Bulundu

Call of Duty: Warzone ’da Oyuncuları Çileden Çıkaran Bir Hata Bulundu

Bilgisayar oyunları, bilhassa şu günlerde zaman geçmek için yapılabilecek en iyi aktivitelerden biri olarak görülüyor. Öyle ancak milyonlarca oyuncu, evlere kapandığımız bu günlerde soluğu bilgisayar oyunlarının başında alıyor. Ama eğlenmek ve zaman dinmek için oynadığımız bu oyunlar, bazı anlarda epeyce can sıkıcı olabiliyor.

Call of Duty: Warzone ’da keşfedilen bir kusur da oyuncuları çileden çıkarmaya yetti. Haritada kabristan yakınlarında bulunan bir binaya giren oyuncu, zırhını yüklemek ve kendini bakım yapmak için bina penceresiyle bağlantısı yer alan bir vagonun içine girdi. İlk etapta oldukça güvenli görünen bu yere atlayan oyuncular, geri çıkmaya çalıştıklarında en ince ayrıntısına kadar çaresiz olduklarını ayrım ettiler.

Call of Duty: Warzone ’da oyuncuları çileden çıkaran kusur:

Oyun içerisinde bu can sıkıcı hatayla karşılaşan bir oyuncu, o anları kayıt altına alıp çevrimiçi ortamda paylaştı. Videoda, oyuncunun rahatlıkla içeri girebildiğini oysa dışarı çıkamadığını görüyoruz. Bir De bu sorunla karşılaşan tek birey bu oyuncu yok. Kendinden sonra takım arkadaşı da pencereden vagona atlıyor ve o da içeriden çıkmanın herhangi bir yolunu bulamıyor.

Call of Duty: Warzone ’da keşfedilen bu kusur, oyuncular aralarında bir takım gülünç karşılaşmalara da yol açtı. Reddit ’te paylaşılan bu klipte, vagonun içerisinde sıkışmış yalnız bir oyuncunun muhalif oyuncuyla karşılaştığı anları görüyoruz. Rakibi oyuncuyu kolayca vurup öldürse de ganimetini edinmek için içeri atladığında kaçınılmaz sonun o oyuncu için de geldiğini görebiliyoruz.

Oyuncular, aynı şekilde başka bazı ortaya çıkıp onları öldürene kadar vagonun içinde çaresizce beklemeye devam etmek zorundalar. sonra bir diğer ekip gelip içerideki takımı öldürür ve döngü bu şekilde devam eder. Klip orada bitiyor fakat oyun bitene dek döngünün tıpkı bu şekilde devam ettiği tahmin ediliyor.

Hakkında admin

Check Also

DOOM Eternal'ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

DOOM Eternal’ın Game Pass PC Kütüphanesine Geleceği Tarih Belli Oldu

id Software tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından bu sene mart ayında yayınlanan DOOM Eternal, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir