Anasayfa / Genel / Call of Duty: Warzone ’a Sonunda İki Karakter Duos Modu Geldi

Call of Duty: Warzone ’a Sonunda İki Karakter Duos Modu Geldi

Yakın zamanda yeni sezonuna geçiş yapacak olan Call of Duty: Çağdaş Warfare, battle royale moduyla hâlâ milyonlarca oyuncuyu ağırlıyor. Warzone isimli bu mod, Call of Duty: Çağdaş Warfare dünyasında kıyasıya mücadelenin yaşandığı bir platform olmaya devam ediyor.

Oysa Warzon oyun modunda uzun zamandır bir şeyler eksikti. Yalnızca bir arkadaşlarıyla oyunu oynamak isteyen oyuncular, tanımadıkları bir kişiyle daha oyunu oynamak zorundaydılar. Bunun nedeni oyunda iki şahsiyet mod olan ‘Duos ’ modunun bulunmuyor olmasıydı. Lakin bugün bu koşul sonunda değişti.

Duos modu sonunda geldi:

call of duty warzone

Oyuncular göre çok uzun zamandır istek edilen Duos oyun modu, bugün yayınlanan ‘playlist ’ güncellemesiyle birlikte tüm platformlara geldi. Bugüne değin tek kişili oyun modu olan Solos, üç kişili Trios ve dört kişili Quads oyun modlarına sahip Warzone, artık iki karakter ekiplerle de oynanabilecek.

Call of Duty: Warzone ’a eklenen Duos oyun modu tamamen artık istediğiniz bir arkadaşınızla yalnızca iki kişilik bir ekip oluşturarak savaş ortamına atlayabileceksiniz. Şüphesiz bu modda da diğer modlarda olduğu gibi ekipteki oyuncu sayısı düşmanlarda da aynı olacak, yani düşmanlarınız da iki kişilik ekipler olacak.

call of duty warzone

Yeni playlist güncellemesiyle birlikte oyuna Duos modu dışarıda bir buluş gelmedi. Oysa Activision, blog sayfasında paylaştığı yazıda Duos modunda diğer oyuncularla savaşacak oyuncular için birkaç taktik paylaştı. Activison, ilk taktik olarak iki kişinin her zaman bir kişiden iyi olduğunu söyledi ve taktikleri sıralamaya devam etti.

Activision ’ın sonraki önerileri ekipmanlarınızı birbiriyle uyuşturmak, bir yeri defalarca iki kişi temizlemek, tek başınıza iki düşmanla karşılaştığınızda önce bir oyuncuyu devirmek biçiminde oldu. bununla beraber tekrar tekrar en zayıf halkanız değin güçlü olduğunuz da hatırlatıldı.

Hakkında admin

Check Also

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam Sonbahar İndirimi Başladı: Sağlam İndirime Giren 10 Oyun

Steam’in her sene düzenli olarak yaptığı indirimler, ülkemiz dahil tüm dünyada ilgiyle takip ediliyor. PC …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir