Anasayfa / Genel / Call of Duty: Modern Warfare’a Eklenecek Yeni Harita Ortaya Çıktı

Call of Duty: Modern Warfare’a Eklenecek Yeni Harita Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz yıldan bu yandan Call of Duty: Modern Warfare‘a, Call of Duty 4‘ün ‘Shipment’ haritası, Çağdaş Warfare 2‘nin ‘Rust’ haritası ve Moder Warfare 3‘ün ‘Hardhat’ haritası dâhil eski Call of Duty oyunlarından çoğu hayran favorisi harita eklenmişti. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre oyunun geliştirici firması Infinity Ward, eski oyunlardan hayranların favorisi olan birçok yeni haritayı Call of Duty: Modern Warfare’a eklemeye hazırlanıyor. Geçmişte de Call of Duty: Çağdaş Warfare ile bilgileri sızdıran Çağdaş Warzone isimli Twitter hesabının yeni açıkladığı bilgilere kadar, Çağdaş Warfare 2’nin çoklu oyunculu haritası ‘Highrise‘, Çağdaş Warfare’a eklenecek.

Her ne kadar bu haritanın ne süre geleceğiyle ilgili kesin bir tarih bulunmasa da, eğer bu harita 4. sezonda eklenecek olsaydı şimdiden 4. sezonun açıklamalarında yer alırdı diye düşünülüyor. Bu bağlamda bu yeni haritanın oyuna en yakın 5. sezonda eklenmesi bekleniyor. Bu yüzden oyunlar hakkında her ortaya çıkan akış veri gibi bunun da belirtilmiş düzeyde bir şüpheyle ele alınması gerekiyor.

Highrise’ Çağdaş Warfare 2019’a geleceği düşünülen tek alışılmış harita yok:

İlk olarak Call of Duty: Modern Warfare’ın satışa sunulduğu 2019 yılından bu yandan, Modern Warfare 2’den ‘Terminal‘ haritasının oyuna ekleneceğine dair söylentiler bulunuyor. Ama hâlâ açıklanmayan Terminal haritası gibi Highrise’ın da ne vakit açıklanacağı ya da açıklanıp açıklanmayacağı kesinkes bilinemiyor. gerçi oyuncuların beklentilerini belirtilmiş bir düzeyde tutmasında fayda var. Çünkü tıpkı Terminal gibi Highrise da geliştirici ekibin aklının bir köşesinde bulunan fikirden ibaret olabilir ve yeni sezonlarla beraber geliştiricilerin fikirleri değişebilir. 

Bütün bu söylemleri bir kenarı alırsak Infinity Ward yaptığı güncellemelerle ve getirdikleri haritalarla Call of Duty: Çağdaş Warfare’ı kayıtlı bir düzeyde aktif tutmayı ve hayranların gönlünü kazanmayı başarıyor. Call of Duty: Modern Warfare şu an aktif olarak PlayStation 4, PC ve Xbox One platformlarında satın alınabiliyor. 

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir