Anasayfa / Genel / Call of Duty: Mobile’ın Ertelenen 7. Sezonu Pek Çok Yenilikle Yayınlandı

Call of Duty: Mobile’ın Ertelenen 7. Sezonu Pek Çok Yenilikle Yayınlandı

Infinity Ward ve Activision, ABD’de ırkçılığa aleyhinde düzenlenen protestolara destek vererek Call of Duty: Çağdaş Warfare, battle royale modu Warzone ve Call of Duty Mobile’ın yeni sezonlarını askıya alma kararı almıştı. Aradan geçen 10 günün arkasından Call of Duty Mobile‘ın 7. sezonu, iOS ve Android için yayınlandı.

Call of Duty Mobile’da 6. sezon Savaş Bileti’nde geçtiğimiz hafta yapılan güncelleme, 7. sezonun bugün geleceğinin ipucunu vermişti. Beklenildiği gibi popüler battle royale oyununun Radioactive Agent başlıklı 7. sezonu bugün itibarıyla yayınlandı. Activision, yeni haritalar, silahlar ve kozmetiklerin yanı sıra battle royale haritasının büyük ölçüde genişletildiğini vurguladı.

Call of Duty: Mobile’ın battle royale haritası genişledi

call of duty mobile map

Call of Duty Mobile haritasına Black Market, Harbor, Downtown, Sanitarium, Ski Town, Heat ve Frigid Wetlands adlı 7 yeni alan geldi ve mevcut bölgeler genişletildi. Bundan Böyle battle royale oyununun güncellenen haritası eskisinden %45 daha büyük. Black Market’ta oyuncu ve helikopterlerin konumlarını görüntüleyerek casusluk yapabileceksiniz. Keza oyuna yeni bir taşıt olarak tank geldi.

Call of Duty: Mobile’a, Çağdaş Warfare’den oyun modları geldi

gunfight, cod mobile

Bütün bunların yanı sıra 7. sezon savaş biletiyle kazanabileceğiniz yeni ödüller, Çağdaş Warfare’in 2v2 çok oyunculu modu Gunfight, ve Çağdaş Warfare ’ın Infected moduna aynı yeni mod Yaşayan Ölüler’in Saldırısı oyuna eklendi. Oyuncular Gulag hapishanesinde 2v2 Gunfight modunda savaşabilecek ya da Yaşayan Ölüler’in Saldırısı modunda zombilere karşı uğraş verebilecekler.

Call of Duty Mobile 7. Sezon Savaş Bileti videosu

Oyuncular bedava Savaş Bileti’nde, düzey 14’te yeni Cluster Strike Scorestreak’e erişebilecekler. Bu yıkıcı hava saldırısı, düşmanlara hasar yağdırıyor. Gerisinde oyuncular, düzey 21’de yeni bir tabanca olan QQ9 SMG’nin kilidini açabilecekler ve çeşitli kamuflajlar elde edebilecekler. Savaş Bileti’ni satın alanlar ise tüm seviyeleri açarak Hazmat Ghost, Kreuger Alchemist karakterlerinin yanı sıra M4 Back Scratcher ve QQ9 Flood gibi efsanevi tabanca kaplamaları kazanacak. Keza nadir ‘Radyoaktif’ ve Destans ‘Barikat’ kamuflaj serisinin kilidini de açacaklar.

Call of Duty: MobileİNDİR Call of Duty: MobileİNDİR

Hakkında admin

Check Also

Redmi Note 10 4G, 3C Sertifikası Aldı

Redmi Note 10 4G, 3C Sertifikası Aldı

Geçtiğimiz ay ‘M2010J19SC’ model numaralı 4G destekli bir Xiaomi akıllı telefon, Çin’in MIIT veri tabanında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir