Anasayfa / Genel / Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesinin Yayın Tarihi Emin Oldu

Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesinin Yayın Tarihi Emin Oldu

Call of Duty serisinin popüler mobil oyunu Call of Duty Mobile‘ın 7. Sezonu heyecanla bekleniyor. Normalde bu hafta gelmesi gereken yeni sezon, Activision tarafından ABD’deki ırkçılık karşıtı gösteriler nedeniyle “hemen sırası yok” denerek belirsiz olarak ertelenmişti.

Call of Duty Mobile’ın 7. sezonunu için bekleyiş sürüyor ve Activision, yeni sezonun ne zaman başlayacağı hakkında demin devlete ait bir tanımlama yapmadı. Oysa oyunun Savaş Bileti’nde yapılan yeni bir güncelleme, bu bekleyişin fazla da uzun sürmeyeceğini ortaya koyuyor.

Call of Duty Mobile’ın 7. Sezonu ne zaman gelecek?

call of duty mobile 7. sezon

Call of Duty Mobile’da mevcut Savaş Bileti’nin süresi, genel olarak yeni sezon geldiği gün sona erer. Bayağı şartlarda 6. sezon Savaş Bileti‘nin bugün sona ermesi ve hemencecik ardındaki 7. sezonun gelmesi bekleniyordu, oysa tarih ertelendi. aynı zamanda, oyuna yakın zamanda yapılan bir güncelleme, 6. Sezon Savaş Bileti için yeni bitiş tarihini gösteriyor.

Call of Duty Mobile’ın 6. Sezon Savaş Bileti’nde yapılan güncellemeye göre 7. Sezon güncellemesi 7 gün sonradan yayınlanacak. Ama ABD’deki olayların etkisini artırarak devam etmesi halinde Activision, Sezon 6 Savaş Bileti’nin geçerliliğini bir süre daha uzatabilir. Data her ne kadar devlete ait kaynaktan olsa da, baştan değişim yapılması da olasılıklar aralarında.

COD Mobile 7. Sezon, Battle Royale ve Çok Oyunculu modlarda çoğu değişim sunacak ve yeni Savaş Bileti ile gelecek. Deneme sunucusundan gelen bilgilere göre yeni sezonda beklenen bir diğer büyük değişiklik de antrenman modu olacak.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir