Anasayfa / Genel / Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesi, Oyuna ‘Antrenman Modu’ Getiriyor

Call of Duty Mobile 7. Sezon Güncellemesi, Oyuna ‘Antrenman Modu’ Getiriyor

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty Mobile’ın test sunucularında 7. Sezon’un beta güncellemesi paylaşıldı. Devasa büyüklükteki bu güncelleme, bünyesinde çoğu yeni içerik barındırıyor. Oyuncular göre ilgiyle beklenen yeni sezon, global sunuculara yakın zamanda oynanabilmesi için dağıtılacak.  

Yeni sezonda beklediğimiz en büyük değişiklik, oyunda bir ‘antrenman modu’ eklenmesi. Öteki çevrimiçi FPS oyunlarında görmeye alıştığımız antrenman modu, oyuna alışmak ve kasıt alma yeteneklerini ilerletmek için bir seçenekti. Call of Duty Mobile oyunundaysa oyuncuların girip becerilerini geliştirebileceği bir antrenman modu yoktu. Test sunucularında yayınlanan beta güncellemesine tarafından bu bekleyiş sona erecek.

Cal of Duty Mobile’ın antrenman modu, cazibeli bir yapıya sahip olacak:

PUBG Mobile ’da olan antrenman modunun büyüklüğüne kıyasla Call of Duty Mobile ’ın antrenman modu görece daha minik fakat bir antrenman modundan beklenecek her şeye sahip gibi görünüyor. Dilediğiniz gibi seçebileceğiniz silahların önünüzde sıralanmasıyla başlayan modda, kasıt alma becerilerinizi istediğiniz dek geliştirebilir ve rakiplerinize aleyhinde avantaj elde edebilirsiniz. 

Call of Duty Mobile ’ın bu antrenman modunda, karşınızda çoklu hedefler olacak. Oyundaki tüm silahların bulunduğu bölümden dışarıdaki hedefleri vurmaya çalışacaksınız. Bunun yetmeyeceğini ve kolay geleceğini düşünen mobil oyuncular için sabit hedeflerin yanına vurmanın bir hayli şiddet olacağını düşündüğümüz hareketli hedeflerin olduğunu da belirtelim.  

codmobile

Call of Duty Mobile ’ın yeni güncellemesi, antrenman modu dışında birkaç yenilikle daha geliyor. Diğer mobil Battle Royale oyunlarına göre çığır açabilecek olan bu yeniliklerden biriyse oyunda tank olacak olması. Daha önceki mobil oyunlarda görülmemiş olan bu yenilikle oyuncular fazla daha eğlenceli bir tecrübe yaşayacak gibi görünüyor. Isolated adındaki haritayaysa güncellemeyle birlikte bazı yeni yerler eklenmiş durumda.

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir