Anasayfa / Genel / Call of Duty: Black Ops 4’ün İptal Edilen Hikaye Modundan Görüntüler Ortaya Çıktı

Call of Duty: Black Ops 4’ün İptal Edilen Hikaye Modundan Görüntüler Ortaya Çıktı

Call of Duty serisi yıllar her tarafında alkış toplayan öykü içerikleriyle öne çıktı. Fakat 2018 yılında piyasaya sürülen Call of Duty: Black Ops 4, öykü modu olmadan gelerek seride bir ilk olmuştu. Yalnızca çok oyunculu modları içeren oyun, hikayeye ağırlık veren hayranlar göre eleştirilmişti.

Geliştirici Treyarch, Call of Duty: Black Ops 4 için hikaye modunun hiçbir süre planları arasında olmadığını söylese de hemen, oyunun öykü modunun daha sonra iptal edildiğini ortaya koyan bazı görüntüler ortaya çıktı. Black Ops 4’ün öykü moduna ait olduğu öne sürülen bir oynanış videosu, Reddit’te paylaşıldı.

call of duty black ops 4, hikaye modu

Black Ops 4’ün hikaye modunu bildiren oynanış videosundaki görevde Aquilus adlı bir şirketin CEO’sunun bulunması isteniyor. Hikayenin erken aşamalarında geçen görevde karakterin manastır ve deniz ürünleri restoranının yer aldığı bir bölgede savaştığı görülüyor. Şahsiyet modelleri demin bitmemiş olsa da, görev genel hatlarıyla planlanmış.

Öykü görüntülerinin geçtiği bölge, Black Ops 4 çok oyunculu haritası Seaside‘dan modellenmiş gibi görünüyor. Activision ve Treyarch her ne değin hikaye modu üstünde çalışmadıklarını öne sürseler de, oynanış görüntüleri gelişimin bir noktaya kadar ilerlediğini açıkça ortaya koyuyor.

Daha önceki raporlar hikaye modunun iptal edilmeden önce gösterişli bir şekilde 2v2 çok oyunculu mekaniği içerdiğini bahis ediyordu. Söylentilere tarafından arkasından hikayenin daha geleneksel tek oyunculu bir campaign moduna dönüştürüldü. Ancak bu zihin de iptal edildi ve serinin birincil battle royale modu Blackout’a evrildi.

Call of Duty: Black Ops 4’ün hikaye moduna ait görüntüler:

Hakkında admin

Check Also

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Ubisoft, Far Cry 6 ve Rainbow Six Quarantine, Covid-19 Nedeniyle Erteledi

Fransız oyun stüdyosu Ubisoft, çeyrek sonuçlarını açıkladığı sırada iki yaklaşan iki önemli oyunu hakkında da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir