Anasayfa / Genel / Bugün Satışa Sunulan The Last of Us Part II, Yayınlandığı An Zam Aldı

Bugün Satışa Sunulan The Last of Us Part II, Yayınlandığı An Zam Aldı

Oyun tutkunlarının merakla beklediği The Last of Us Part II, bu gece itibariyle çıkışını gerçekleştirdi. Daha önce ortaya meydana çıkan görüntüler ve oyunu oynama şansına erişen kullanıcıların yorumlarına tarafından birincil oyundaki başarının devam ettiğini gördüğümüz yeni oyun, satın almayan oyuncuları üzecek gibi görünüyor. 

Çıkış yapmadan önce standart sürümü 429 TL ’den satılan The Last of Us Part II, çıkışıyla birlikte manâlı miktarda zam da aldı. Oyunun standart sürümü 429 TL ’den 499 TL ’ye, deluxe sürümü ise 489 TL ’den 569 TL ’ye çıktı. Doğrusu böyle bir zammı öyle çok oyuncu bekliyordu, zira oyunların ön sipariş fiyatları olağan fiyatlarından daha düşük olur. yine de gerçekleşen zammın bu dek seri olması oyuncuları üzecek.

Türkçe dublaj seçeneği var

Naughty Dog kadar PS4 ’e özel olarak geliştirilen The Last of Düşünce Part II, Türkiye ’deki oyuncuları da fazlasıyla düşünüyor. Oyun, Türkçe altyazı ve Türkçe dublaj seçeneklerine sahip. Bu sayede oynadığınız oyunun hikayesini çok daha iyi bir şekilde anlayabilirsiniz. Muhteşem grafikler, kaliteli somut motorlar da eklenince Last of Düşünce Part II ’nin bu senenin en iyi oyunlarından biri olacağını öngörebiliriz. 

Peki sizce The Last of Akıl Part II ’nin satış fiyatı uygun mu? Bir oyun için en düşük 500 TL atamak ister misiniz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlere ulaştırabilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Samsung, QLED TV'leri ile Zirveye Oynamasının Arkasındaki Faktörleri Açıkladı

Samsung, QLED TV’leri ile Zirveye Oynamasının Arkasındaki Faktörleri Açıkladı

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung, daha çok akıllı telefonları ile konuşuluyor olsa da gerçekte bilgisayardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir