Anasayfa / Genel / Bugün Ön Siparişe Açılan Galaxy S20+ BTS Edition, Güney Kore ’de Adeta Yok Sattı

Bugün Ön Siparişe Açılan Galaxy S20+ BTS Edition, Güney Kore ’de Adeta Yok Sattı

Bu yılın başlarında Samsung, dünyanın dört bir yanına milyonlarca hayranı yer alan Güney Koreli müzik grubu BTS ile iş birliğine gittiğini duyurmuştu. Yapılan anlaşma sonucu BTS temalı Galaxy S20+ ve Galaxy Buds+ ürünlerini geçtiğimiz günlerde tanıtan şirket, bugün çoğu ayrı bölgede bu ürünleri ön siparişe açtı.

Samsung ’un ana vatanı Güney Kore ’de ön siparişlerin başlamasından sadece bir saat sonradan BTS temalı Galaxy S20+ 5G ve Galaxy Buds+ ’ı taşıyan paketin bütün stokları tükendi. Aynı şekilde Singapur ’da da stoklar tükenirken ABD ve İngiltere gibi pazarlarda Galaxy S20+ BTS sürümünün hâlâ stoklarda bulunduğu açıklandı.

BTS temalı Galaxy S20+ ve Galaxy Buds+’ı içeren paket, 1.320 dolardan ön siparişe açıldı:

Samsung Galaxy S20+ BTS Edition

Bugün birçok bambaşka ülkede siparişleri başlayan BTS Edition serisi, içerisinde BTS temalı bir kablosuz yük cihazı, sınırlı sayıda yapılmış özel bir kılıf, özel bir poster, Galaxy S20+ 5G ve Galaxy Buds+ ile birlikte sunuluyor. Kullanıcılar, tüm bu ürünlere 1.320 dolar gibi bir fiyatla ön siparişle sahip olabilirken bununla birlikte BTS temalı Galaxy Buds+ ’ı ayrı bir mahsul olarak da satın alabiliyorlar.

Belli Başlı vatanındaki ön sipariş satış rakamlarından epeyce memnun olduğunu düşündüğümüz Samsung, Güney Kore içerisindeki BTS Edition siparişlerini 29 Haziran itibarıyla kullanıcılara göndermeye başlayacak. öte yandan öteki ülkelerde gönderilerin 9 Haziran tarihinden daha sonra başlaması planlıyor.

BTS Edition serisinden sadece telefonla ilgilenen Güney Koreli hayranlar, 1 Temmuz ’dan itibaren BTS temalı Galaxy S20+ ’ı satın alabilecekler. Peki, sizce Samsung ’un dünyanın en popüler müzik gruplarından biriyle meslek birliğine gitgide artarak çıkardığı BTS Edition ürünleri nasıl olmuş? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

'Dışkı Nakli' Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

‘Dışkı Nakli’ Yaşlanmanın Önüne Geçen Bir İlaç Olabilir

Farklı üniversitelerde çalışmalarını sürdüren bir grup bilim insanı, yaşlanmayla ilgili oldukça ilginç bir çalışma yaptılar. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir