Anasayfa / Genel / Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman

Bu Hafta Yayınlanan ve Mutlaka İzlemeniz Gereken 5 Fragman

Her hafta vizyonu veya çevrimiçi yayıncıların çıkardığı yeni yapımları peşine düşüp takip etmek son derece şiddet olabiliyor. Yeni yapımlardan haberdar olmak isteyenlerin derin bir araştırmasını gerektiren bu konu, kimi zaman ciddi vakit alabiliyor.

Bilhassa film/dizi meraklıları için son derece manâlı olan fragman konusundaki araştırmanın ne kadar zahmetli olduğunun haberdar olduğumuz için bu haftanın yeni fragmanlarını sizler için derledik. Bu haftanın en yeni fragmanlarını izlemek için listemizi okumaya devam edebilirsiniz.

1. Soul

Animasyon deyince akla birincil gelen stüdyolardan biri olan Pixar, Soul isimli yeni bir animasyonla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Jamie Foxx ’un seslendirdiği, caz sanatçısı almak isteyen bir ortaokul müzik öğretmenin maceralarını konu bölge yapım, bununla birlikte Monster Inc., Up, Inside Out’u da idare eden Pete Docter imzası taşıyor. Soul, ülkemizde 19 Haziran 2020’de vizyona girecek.

2. The Banker

Netflix ve Disney+ gibi dijital yayın platformlarına muhalif olarak Apple TV+‘ı piyasaya süren Apple, platformda satın aldığı içeriklerin yanı sıra kendi içeriklerine de yer verecek. Anthony Mackie ve Samuel L. Jackson‘ı bir araya getirerek bu içeriklerden biri olacak olan The Banker, 1960’lı yıllarda banka belirlemek isteyen iki siyahi vatandaşın hikâyesini konu alıyor. The Banker, 6 Aralık’ta vizyona girecek.

3. The Invisible Man

Ürettiği yapımlarla dünya genelinde en başarılı stüdyolar arasına adını yazdıran Universal, The Invisible Man filminin ilk fragmanını bu hafta yayınladı. Elisabeth Moss ’un başrolde yer aldığı film, 1933 yapımı The Invisible Man ’in ayrı şekilde yorumlanmış hâli olacak. The Invisible Man, 28 Şubat 2020’de vizyona girecek.

4. The Knight Before Christmas

Listemizdeki iki Netflix yapımından biri olan The Knight Before Christmas, Orta Devir şövalyesi Sir Cole’un bir büyücü göre günümüze ışınlanması ve iyi huylu fen bilgisi öğretmeni Brooke ile karşılaşıp çağdaş dünyaya ayak uydurmasını konu alıyor. Vanessa Hudgens’ın başrolde olduğu The Knight Before Christmas, 21 Kasım’da Netflix’te yayınlanacak.

5. The Two Popes

The Knight Before Christmas gibi Netflix yapımı olan The Two Popes, izleyenleri Katolik Kilisesi’ndeki tarihî bir dönüm noktasına taşıyor. Başrollerinde Anthony Hopkins ve Jonathan Pryce gibi kayda değer isimlerin yer aldığı film, çoktan 3 film festivalinden ödülle dönmüş durumda. The Two Popes, 20 Aralık’ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

6. Deli İkili 3

Bir dönemin efsanesi Çılgın İkili serisinin yeni filmi Çılgın İkili 3, yeniden Will Smith ve Martin Lawrence başrolünde olduğu efsane bir yapım olarak karşımıza çıkacağa benziyor. Aksiyonun ve mizahın dengeli şekilde harmanlandığı film, 17 Ocak 2020 tarihinde beyaz perdede olacak.

Bu hafta yayınlanan fragmanları ele aldığımız yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bir sonraki hafta yeni fragmanlarla yine görüşürüz hoşça kalın.

Hakkında admin

Check Also

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

Uluslararası Uzay İstasyonu 20 Yaşında: Uzayda Yaşamı Gösteren Videolar

İnsanlığın uzayda kalıcı olarak attığı ilk adım olarak sayabileceğimiz Uluslararası Uzay İstasyonu, ilk olarak Kasım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir