Anasayfa / Genel / BMW M8 Gran Coupe, Tasarım Seçenekleriyle Görenleri Büyülüyor

BMW M8 Gran Coupe, Tasarım Seçenekleriyle Görenleri Büyülüyor

BMW M8 Gran Coupe, son senelerde Münih ’cilt meydana çıkan en çarpıcı tasarıma sahip araba olarak biliniyor. Şirketin geçtiğimiz yılın sonunda tanıttığı ve otomobil severler tarafından fazla hayran eden vasıta, 617 at gücüyle iyi bir tasarımdan daha fazlasına sahip olduğunu kanıtlıyor. Şık, kibar ve sportif olarak nitelendirilen araç, M8 serisinin en üstünde yer alıyor ve Porsche Panamera Turbo, Mercedes AMG GT63 ve Audi RS7 gibi araçlarla kıyasıya rekabete giriyor.

Aracın satışa çıkmasının hemencecik peşinde araba severlerin yoğun ilgisine maruz kaldığı ise artık bilinen bir gerçek. Bazı sürücüler ise M8 Gran Coupe ’un zaten mükemmele yakın olan hatlarına bir takım ufak dokunuşlar yaparak arabulucu daha eşsiz hale getirmeyi hedeflemiş. Bir BMW hayranının Donington Grey renkli otomobiline yaptığı küçük dokunuşlar da buna örnek olarak verilebilir.

Özel program kullanıcılara öyle fazla seçenek sunuyor:

bmw m8 gran coupe

Rengin ismini daha önceki BMW X6 M ve X4 M modellerinden hatırlayan mutlaka olacaktır. Ancak araçtaki farklılık yalnızca dışında değil, içinde kullanılan özel bir deriyle de döşemeler eşsiz ışık halkası getirilmiş. Tüm bu seçenekler BMW ’nin kullanıcılarına sunduğu özel bir programın içerisinde mevcut ve sürücüler satın aldıkları arabulucu istedikleri şekilde planlama şansına sahip. Unutmadan ekleyelim, bu hizmetle kullanıcılar araçlarının pencerelerini özel bir krom çerçeveyle de kaplayabiliyor.

bmw m8 gran coupe

143 bin dolarlık (az kalsın 975 bin tl) olan fiyatıyla Amerika Birleşik Devletleri ’nde satılan en fiyatı yüksek ikinci BMW olmasıyla tanıdık M8 Gran Coupe dudak uçuklatan fiyatına karşın gördüğü ilgiden hiçbir şey kaybetmiyor. Şık ve son derece lüks dört kapılı M8 Gran Coupe, BMW M760Li ’nin anında aşağıda yer alan bu hoş araba bakalım piyasadaki yerini daha ne dek süreyle aynı ölçüde koruyabilecek.

Hakkında admin

Check Also

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Güney Afrikalı Bilim İnsanlarından Ses Getirecek Proje: Güneş Karartılacak

Küresel iklim değişikliği tüm dünyayı etkilemeye devam ederken Güney Afrikalı bilim insanları, küresel iklim değişikliğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir