Anasayfa / Genel / Bloodborne’un PC Sürümünün Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bloodborne’un PC Sürümünün Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Son dönemlerde PlayStation 4 ’e özel olarak çıkan oyunların PC oyuncuları için de çıkmaya başladığı haberlerini sizlere sıkça aktarmaya başladık. Geçtiğimiz günlerde de bu trende 2015 yılında PlayStation 4 ’e özel olarak meydana çıkan, From Software göre geliştirilen Bloodborne ’un katılabileceğinden bahsetmiştik.

Ortaya çıkan yeni haberlere göreyse aksiyon, rol yapma türündeki Bloodborne ’un PC sürümü şu an geliştirilme aşamasında. Bundan Başka oyunun PC sürümüne ait ekran görüntüleri ortaya çıktı.

Bloodborne ’un PC sürümünden gelen ekran görüntüleri:

bloodborne pc

DSOgaming ’de bulunan habere tarafından Bloodborne ’un PC sürümü, Vulkan API kullanacak. Ortaya meydana çıkan 5 adet ekran görüntüsüne bakıldığında oyunda bulunan iki mekân ve Ayarlar menüsü görülüyor.

Ortaya meydana çıkan bu ekran görüntüleri her ne kadar oyunun PC sürümünün çıkacağına kesin bir delil gibi dursa da stüdyo tarafından henüz resmi bir yorumlama gelmediğini hatırlatalım. Dolayısıyla From Software tarafından resim olarak açıklanana dek oyunun PC sürümünün çıkıp çıkmayacağı konusuna şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

bloodborne pc

Şu lahza PlayStation Store ’da 84 TL ’ye satılan oyun, hem eleştirmenler ayrıca de oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Metacritic ’te ‘Kesinlikle Oynanmalı’ nasihat etiketini almayı başaran oyun, tekrar Metacritic ’te eleştirmenlerden 92/100, oyunculardansa 8,9/10 puan almayı başarmıştı.

Peki siz Bloodborne ’un PC sürümünün ekran görüntülerini nasıl buldunuz? Sizce oyunun grafik kalitesinde bir artma bulunuyor mu? Sizce oyunun PC sürümü doğrusu gelecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Oyun içinden yayınlanan öteki görseller:

bloodborne pcbloodborne pcbloodborne pc

Hakkında admin

Check Also

PlayStation 5'in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

PlayStation 5’in Akılalmaz Yükleme Hızı Ortaya Çıktı [Video]

Sony, yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘i 12 Kasım tarihinde piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şirketin yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir