arama

Blok zinciri ekonomisi İstanbul’da konuşulacak

Blok zinciri ekonomisi İstanbul’da konuşulacak
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • skyhan skyhan
  • 1 Star
    Loading...

Blok zinciri ekonomisi İstanbul’da konuşulacak Tam Boyutta Gör

Blok zinciri ve kripto paralara olan ilgi Avrupa ortalamasının üstünde seyreden ülkemizde önemli bir faaliyet düzenleniyor. Bölgenin en büyük blok zinciri ve kripto para konferansı İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Bölgenin en büyüğü

Blockchain Economy Istanbul Summit adındaki konferans 20 Şubat 2019 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Amerika, Asya ve Avrupa’dan onlarca önemli isim blok zinciri ile kripto para teknolojilerinin gelişimi hakkında sunum yapacak. Konferansa toplamda 43 ülkeden takriben 5,000 kişi birey katılacak ve 10,000’den pozitif birey canlı olarak izleyecek.

Ayrıca Bkz. “iPhone XR rakibi olacak Galaxy S10e sızdırıldı”

Konferansın konuşmacıları aralarında meşhur Wall Street tahlil uzmanı Tom Lee, Beyaz Saray teknoloji danışmanı Franklin Urteaga, Trump’ın blok zinciri konusunda danışmanlık istediği Tim Draper, IOTA kurucusu Serguei Popov, Tron ekibinden Roy Liu, Bitcoin Gold kurucusu Martin Kuvandzhiev, BTCTurk CEO’su Özgürlük Güneri, Ask.fm CEO’su Maxim Tsaryk, Aeternity kurucusu Nikola Stojanow yer alıyor.

Saat 09.00-19.00 arasında toplamda 21 başlık altında konuşmalar yapılacak. Site üzerinden canlı da yayınlanacak olan konferans biletleri erken tescil için naklen yayın – 43 Avro, öğrenci – 94 Avro, sadece Türkiye’den öğrenci – 200TL ve standart 186 Avro olarak belirlenmiş. Bayağı tescil biletleri hemen şimdi açılmadı.

 

https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/index.html Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu arkadaşınıza postalayın.