Anasayfa / Genel / Blizzard, Hearthstone Oyuncularına 5 Bölümlük Yeni Bir Ücretsiz Macera Sundu

Blizzard, Hearthstone Oyuncularına 5 Bölümlük Yeni Bir Ücretsiz Macera Sundu

Blizzard tarafından geliştirilen ve uzun zamandır milyonlarca oyuncu kadar oynanan Hearthstone, günümüzde yeni içeriklere kavuşmaya devam ediyor. Geliştirici şirket Blizzard, bu yaz aylarında oyunda ‘Felfire Karnaval ’ isimli bir faaliyet düzenleyecek. 9 Haziran ’da başlayan etkinlik, 7 Temmuz ’a dek sürecek.

Hearthstone ’a uzun zamandır öncelikle bir derslik getiren etkinlik dahilinde oyuncular, bugün yeni 5 bölümlük bir maceraya atılacaklar. Trial by Felfire isimli bu serüven, diğer maceralardan bambaşka olarak iyice bedava olacak. Yani oyuncular, maceranın 5 bölümünü de bedava bir şekilde oynayabilecekler.

Serüven adamakıllı bedava:

hearthstone

Bunun yanı sıra maceraların içinde ilave olarak bir şeyler satın almaya da lüzum olmayacak. Macera baştan başa oyuncular, Aranna Starseeker ’ın rolünü oynayacaklar. Illidan ’ın güçlerine katılan Aranna, bu tarafta Rusted Legion ’a karşısında uğraş verecek.

Tüm macerayı başarıyla tamamlayan oyuncular, yeni bir kart hediyesi alacaklar. Ayrıca oyuncular, 20 kart paketiyle birlikte oynanabilir Demon Hunter karakteri Aranna Starseeker ve Aranna temalı kart arkadaki planının yer aldığı bir paketi de oyun içinden satın alabilecekler.

hearthstone

Felfire Festival etkinliği dahilinde oyuncular, önümüzdeki hafta Trial by Felfire Challenges isimli etkinliğe katılacaklar. Bu faaliyet kapsamında tüm oyuncular fazlasıyla zinde boss ’lara karşı mücadele edecekler. Oyuncular, savaş esnasında kendi destelerini meydana getirmek durumunda kalacaklar.

Trial by Felfire Challenges etkinliği kapsamında boss ’larla savaşarak şampiyon gelen oyuncular, altın Kael ’Thas efsanevi kartına sahip olma fırsatı yakalayacaklar. Bu kart baştan sona bir tur içindeki her 3. büyü, ayrıntılarıyla bedava bir şekilde yapılabilecek. Kartı ilk seferde alamayan oyuncular, bir şansa daha sahip olacaklar.

Hakkında admin

Check Also

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

Porsche Taycan Satışları Beklentileri Karşılayacak

2020 yılı hemen hiçbir şey için iyi geçen bir yıl olmadı. Otomobil üreticileri ise pandemi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir