Anasayfa / Genel / Blair Witch ’in Nintendo Switch için Çıkış Tarihi Kesin Oldu

Blair Witch ’in Nintendo Switch için Çıkış Tarihi Kesin Oldu

Amerika Birleşmiş Devleti ’nde yer alan Black Hills Ormanı ’na geri dönmemin vakti geldi ama merak etmeyin, bu sefer karanlık ormanın içinden geçerken Nintendo Switch ’inizin ışığıyla yolunuzu aydınlatabilirsiniz.  

Bildiğiniz üzere halihazırda PlayStation 4, Xbox One ve bilgisayarda oynayabildiğiniz Blair Witch oyunu, 25 Haziran tarihinden itibaren Nintendo Switch platformu üstünde de oynanabilir olacak.  

Blair Witch, hiç olmadığı gibi geliyor: 

Piyasaya çıkışının birinci yıldönümü şerefine, oyunun Nintendo Switch versiyonuna ait daha önce hiç görünmeyen yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Her ne dek oyunun grafikleri düşürülmüş olsa da bu şart Nintendo Switch kullanıcılarının alışkın olduğu bir koşul olduğundan büyük bir sorun olmayacaktır çünkü grafiklerin düşük olması deha oyunun sürükleyiciliğinin ve nefret konusundaki başarısının konuşulmasına engel olamayacak.  

 Bloober Team isimli bir ekip tarafından hazırlanan ve geçen yılın en çok konuşulan psikolojik nefret oyunu olan Blair Witch ’in Nintendo Switch ’e gelmesinin üzerine gelin oyunun yayınlandığı gün kullanıcılarla paylaşılan resmi yayınlama açıklaması aracılılığıyla oyunun konusuna da bakalım.  

“Sene 1996. Genç bir çocuk, Maryland Burkittsville yakınlarındaki Black Hills Forest ’ta ortadan kayboldu. Siz de bu maceraya olaylı bir geçmişi bulunan eski polis memuru Ellis olarak katılacaksınız. Ilk Olarak basmakalıp olan bu soruşturma fazla kısa zamanda ebedi bir kabusa dönüşecek. Siz, korkularınızla ve Blair Witch ’le yüzleşirken gizemli bir zorlama, ormanın derinliklerinde peşinize düşecek.” 

Eğer siz de Blair Witch oyununu oynuyorsanız ya da Nintendo Switch sahibiyseniz oyun ve konsolunuz hakkındaki düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.  

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir