Anasayfa / Genel / Bir Tata Satıcısı, Aracı Daha İlgi Çekici Kılmak İçin Tesla’nın Multimedya Ekranını Ekledi (Video)

Bir Tata Satıcısı, Aracı Daha İlgi Çekici Kılmak İçin Tesla’nın Multimedya Ekranını Ekledi (Video)

Hindistan’da bir araba satıcısı, satışa çıkardığı 2020 model Tata “Nexon XM” otomobil üzerinde acayip bir egzersiz yaptı. Bu egzersiz, Tesla’nın multimedya ekran deneyiminin bir Tata’da nasıl kullanılabileceğini ortaya koyuyor.

Projenin Hindistan’daki Tesla hayranlarını memnun edeceği bariz. Çünkü bu multimedya ekranı eklemesi, sürücüye kısmi bir Tesla otomobil kullanıyor hissi veriyor. Bunun nedeni ise multimedya ekranındaki arayüzün Tesla ile hemen hemen benzer olması. Bundan Başka bu multimedya ekranı böylece çok işlevselliğe sahip.

Tata’nın ön konsoluna eklenen Tesla benzeri multimedya ekranı

Tesla

Tata’ya yapılan çalışmanın, görünüş açısından durumu birazcık münakaşacı. Çünkü bu çalışmayı yapan kişiler, Tata’nın orijinal multimedya ekranında bulunan tuşları, projeyi tamamladıktan daha sonra kaldırmayı tercih etmemişler. Hatta yukarıdaki görüş ilk bakışta çakma Tesla planlanmış gibi görünüyor.

Bu multimedya ekranı ne gibi özelliklere sahip?

Tata’ya eklenen yeni ekran, kullanıcılara Bluetooth, USB ve AUX gibi temas seçenekleri sunuyor. Keza tüketiciler, bu multimedya ekranı aracılığıyla Google’ın Haritalar uygulamasını kullanabilecekler. Yani bu araçta bir navigasyon sistemi var. Keza Android Auto desteğine de sahip olan ekran, en iyi multimedya deneyimi sunmayı amaçlıyor ve satıcının ifadelerine tarafından bu ekran, 2 GB RAM ve 16 GB de depolama alanıyla geliyor.

Tata

Tesla’nın multimedya ekranındaki arayüzü Tata’ya entegre eden vasıta satıcısı, konuyla ilgili bir video çekti ve bu videoda projesiyle ilgili ayrıntılı data verdi. Ayrıca iletişim bilgilerini de laf konusu videoda paylaşan satıcı, bu sistemi dağıtılmış araçlara entegre edebildiğini ve isteyenlerin kendisiyle iletişime geçmesini söylüyor. belli ki Hindistan trafiği, ilerleyen dönemlerde Tesla’ya ait multimedya ekranını kullanan araçlarla dolup taşacak.

Multimedya ekranı için oluşturulan video

Hakkında admin

Check Also

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

Dünyanın İlk Elektronik Kağıt Tabanlı Esnek ve Renkli Ekranı Geliştirildi

E Ink, 2016 yılının mayıs ayında yeni bir teknolojisini tanıtmıştı. Şirketin elektrikli mürekkep dünyasında çığır …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir