Anasayfa / Genel / Bir Oyuncu, Call of Duty: Warzone’da İyileşip Canlanmanın Yeni Bir Yolunu Keşfetti

Bir Oyuncu, Call of Duty: Warzone’da İyileşip Canlanmanın Yeni Bir Yolunu Keşfetti

Call of Duty: Warzone, mart ayında oyuncularla buluştuğu günden itibaren büyük alkış topladı. 2019 senesinde piyasaya sürülen Call of Duty: Çağdaş Warfare ’in bir parçası olan oyun, bütün da tüm dünyada COVID-19 salgının patlak verdiği günlerde piyasaya sürülmüş ve muhtemelen bu dönemde çoğalan oyun oynama oranlarının da etkisiyle epeyce artı alaka görmüştü.

Oyuncular tarafından epeyce başarılı bulunan ama zaman zaman fazla fazla aldanma yapıldığı gerekçesiyle eleştirilen oyun, gelen her yeni sezonuyla birlikte yeni özellikler ve modlar da sunarak oyun zevkini kesintisiz artırmayı başardı. Son olarak büyükçe boyutta bir güncelleme olarak gelen 4. sezonla oyuncular pek fazla yeni silaha ve oyun moduna kavuşmuştu. 

Bir Warzone oyuncusu, oyunda oldukça kullanışlı sayılabilecek bir şey keşfetti. Oyuna 3. sezonla birlikte dâhil olan Most Wanted kontratına sahip olunan durumlarda kullanılabilecek bu minik detaylar ile herhangi bir takım arkadaşınızın desteğine lüzum kalmadan canlanabiliyorsunuz.

Peki bu nitelik hangi durumlarda kullanılabiliyor?

Özelliği kullanabilmeniz için ilk önce takımınızın ya da sizin oyuna 3. sezonda eklenen Most Wanted kontratına sahip olmanız gerekiyor. Bu kontrat, sizi oyunda en fazla aranan oyuncular hâline getiriyor ve belirlenen süre içerisinde hayatta kalmayı başarırsanız para ödülü kazanıyorsunuz. Most Wanted kontratı aktifken sizin ve takımınızın olduğu alan kırmızı bir taç ile işaretleniyor ve bu da lobide yer alan cümbür cemaat kadar görünüyor.

Riskli bir anlaşma olsa da Most Wanted ’ın bazı güzel yanları da var. Bunlardan biri de yukarıda da bahsettiğimiz tek başınıza birden bire bitmiş canlanabilme durumunuz. Gerçekte bu da şöyle oluyor; Most Wanted için bahşedilen vakit tamamlandığında, takımınızdan görevi tamamlayanlar varsa bu, o sırada ölen kişilerin baştan canlanmasını sağlıyor. Bu Nedenle ekip olarak oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. 

Oyunlara gelen her icat, beraberinde keşfedilmeyi bekleyen özellikler de getiriyor. Most Wanted kontratının getirileri de bu özellikler aralarında sayılabilir. Bu durumu keşfeden oyuncu için de o anın ilaç gibi geldiğinden hiç şüphemiz yok.

Hakkında admin

Check Also

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin Polisi, 4,2 Milyar Dolar Değerinde Kripto Paraya El Koydu

Çin’de bugüne kadar 109 kişinin tutuklandığı PlusToken soruşturması geçtiğimiz gün Çinli yetkililerin büyük bir kararına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir