Anasayfa / Genel / Bebek Yoda ’nın Star Wars ’tan Soğutacak Konsept Tasarımları Paylaşıldı

Bebek Yoda ’nın Star Wars ’tan Soğutacak Konsept Tasarımları Paylaşıldı

Birçok izleyici göre oldukça sevilen Disney ’in The Mandalorian yapımı, bilhassa bir karakteriyle tüm dünyanın kalbini kazandı. O şahsiyet, natürel ama de her ekranda gözüktüğünde yüzümüzde bir gülümseme bırakan Bebek Yoda ’nın ta kendisiydi. Bebek Yoda, tatlılığıyla izleyicilere ‘ekrana çıksa da görsek ’ dedirtiyordu.

Ama Disney+, bu hafta Disney Gallery: The Mandalorian ’ın yeni bir bölümünü yayınladı. Dizinin yapım aşamasını anlatan ufak belgeselin bu bölümünde dizinin yıldız ismi Bebek Yoda ’nın oluşturulmasına da değinildi. Öyle ancak Bebek Yoda, kendisini hiç de sevdirmeyecek bir görünüşe sahip olabilirmiş.

Bebek Yoda’nın konsept tasarımları:

bebek yoda

Bebek Yoda ’nın The Mandalorian için birincil çizimleri Disney tarafından yayınlandı. Dizinin yaratıcısı Jon Favreau bile Bebek Yoda ’nın ilk konsept tasarımlarının fazlasıyla çirkin olduğunu söyledi. Yazıda gördüğünüz konsept tasarımlara bakarsanız Jon ’un sözlerine hemencecik katılacaksınız.

bebek yoda

bebek yoda

Belgeselin bu haftaki bölümünde konuşan Jon, ellerinde öyle çok Bebek Yoda çizimini olduğunu söyledi. Bu çizimlerden bazıları kendisine göre tatlıyken bazılarıysa fazlasıyla çirkindi. bununla beraber çizimler aralarında bulunan birkaç çizim, Yoda ’yı bile anımsatmıyordu.

Şu anki Bebek Yoda nasıl ortaya çıktı?

bebek yoda

Dizide gördüğümüz Bebek Yoda ’ysa Chris Alzmann göre çizildi. Belgeselin yeni bölümünde konuşmaya devamlı Jon, Chris ’in çiziminde bulunan Bebek Yoda ’yı fazlasıyla şirin bulduklarını ve bu çizime ‘epeyce iyi ’ dediklerini belirtti. Bu Nedenle dizide gördüğümüz Bebek Yoda ortaya çıkmış oldu.

Sekiz bölümlük birincil sezonuna geçtiğimiz aralık ayında son veren The Mandalorian, üçüncü sezonuyla bile karşımıza çıkacak. Dizinin bir sonraki sezonuysa önümüzdeki Ekim ayında bizlerle buluşacak. Star Wars evreninde minik bir hikâyenin anlatıldığı The Mandalorian, iMDB üzerinde 8,7 sıradan puana sahip.

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir