Anasayfa / Genel / Bayram Tatilinde Sıkıntınızı Sünger Gibi Çekecek 20 Mobil Oyun

Bayram Tatilinde Sıkıntınızı Sünger Gibi Çekecek 20 Mobil Oyun

Ramazan Bayramı yaklaşıyor ve ne yazık ki bu bayram, evde kalmak zorunda olduğumuz için önceli bayramlardan çok daha farklı. Evde kalmak ve çevremizi korumak zorundayız. Zaten sıkıntıdan patlamanın sınırlarına geldiğimiz ayların ardından 4 gün boyunca eve kapanınca daha çok sıkılmanızı istemedik.

Mobil oyunlar bu tür durumlarda imdadımıza yetişiyor ve kolayca vakit geçirmemizi sağlıyorlar. Bayram boyunca ve hatta daha sonrasında bile sizi içine çekecek, can sıkıntınızı giderecek 25 mobil oyunu bütün detayları ve Android ve iOS bağlantılarıyla sizler için listeledik.

Mobil oyunlar

Bayram tatiline özel mobil oyunlar:

KartRider Rush+ Mobile Legends Bang Bang Battle Prime Online Soccer Manager Bid Wars Drag Battle Football Strike Call of Duty Mobile Bowling Crew Dragonquest of the Stars PUBG Mobile Pou F1 Manager Ghost Town Adventure Total War Battles: KINGDOM Smash Hit Alto’s Adventure Fruit Ninja BADLAND Pixel Starship Cooking Fest Fortnite Ankora Dumb Ways to Draw Unblock Me

KartRider Rush+

Kart Rider Rush+

Türü: Yarış Boyutu: 2 GB Puanı: 4,5

300 milyonun üzerinde indirme sayısına sahip olan bu mobil oyun, arkadaşlarınızla veya tek başınıza oynayabileceğiniz en eğlenceli yarış oyunlarından birisi. Sizi içine çeken hikaye moduyla ve sahip olduğu diğer farklı modlarla KartRider gerçekten de kapsamlı bir yarış oyunu sunmakta. Oyun, aynı zamanda dünyanın dört bir yanından katılan oyuncularla bir klüp kurmanızı ve birlikte görev yapmanızı sağlıyor.

KartRider Rush+ Android indir:

KartRider Rush+İNDİR

KartRider Rush+ iOS indir:

KartRider Rush+İNDİR

Mobile Legends Bang Bang:

Mobile Legends Bang Bang

Türü: Aksiyon, Moba  Boyutu: 99 MB  Puanı: 4,1

Gerçek oyuncularla 5e5 MOBA oyunu olan Mobile Legends Bang Bang, sadece 10 saniye süren eşleşme süresi ve 10 dakika süren oyunla birlikte oyunculara son derece keyifli bir aksiyon deneyimi yaşatıyor. İstediğiniz kahramanı seçip savaşa katılabileceğiniz bu oyun son birkaç yıldır gerçekten de yüksek oyuncu sayısına sahip. 

Mobile Legends Bang Bang Android indir:

Mobile Legends: Bang BangİNDİR

Mobile Legends Bang Bang iOS indir:

Mobile Legends: Bang BangİNDİR

Battle Prime:

Battle Prime

Türü: Aksiyon, Strateji Boyutu: 810 MB Puanı: 4,2

Son derece keyifli bir strateji oyunu olan Battle Prime, oyunculara gerçekten de eğlenceli bir FPS deneyimi sunmakta. Çok oyunculu üçüncü şahıs ateş etme oyunu olan Battle Prime’da kendi belirleyeceğiniz savaş taktikleri ile birlikte ister arkadaşlarınızla ister tanımadığınız oyuncularla savaşarak son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Battle Prime Android indir:

Battle PrimeİNDİR

Battle Prime iOS indir:

Battle PrimeİNDİR

Online Soccer Manager:

Online Soccer Manager

Türü: Spor Boyutu: 24 MB Puanı: 4,5 

Özellikle futbol severlerin ilgisine çekecek Online Soccer Manager mobil oyunu oynaması son derece eğlenceli bir oyun ve tamamen ücretsiz. Dünyadaki neredeyse bütün futbol liglerini, kulüplerini ve oyuncularını içeren bu oyunda dilediğiniz bir kulüple sözleşme imzalayarak futbol menajerliğine başlayabilirsiniz. 

Online Soccer Manager Android indir:

Online Soccer ManagerİNDİR

Online Soccer Manager iOS indir:

Online Soccer ManagerİNDİR

Bid Wars:

Bid Wars

Türü: Strateji Boyutu: 132 MB Puanı: 4,4 

Bid Wars mobil oyununda, garajlarda düzenlenen açık artırmalarda bahis düzenleyerek sanal para kazanabilir, belirleyeceğiniz stratejilerle insanları pahalı şeyler satın almaya ikna ederek oyunun en iyileri arasında olabilirsiniz. Bid Wars, oynaması tamamen ücretsiz olsa da oyun içerisinde kendi isteğinize göre gerçek parayla satın alabileceğiniz özelliklere sahip. 

Bid Wars Android indir:

Bid WarsİNDİR

Bid Wars iOS indir:

Bid WarsİNDİR

Drag Battle

Drag Battle

Türü: Yarış Boyutu: 129 MB Puanı: 4,2

Son derece kaliteli grafiklere sahip Drag Battle, oyunculara gerçeğe yakın bir araba yarış deneyimi sunuyor. 5 milyonun üzerinde oyuncuya sahip olan bu oyunda halihazırda bulunan arabalarla yarışa katılabilir ya da arabalara kendi yapacağınız modifiyelerle birlikte kazanma şansınızı arttırabilirsiniz. 

Drag Battle Android indir:

Drag BattleİNDİR

Drag Battle iOS indir:

Drag BattleİNDİR

Football Strike

Football Strike

Türü: Futbol Boyutu: 52 MB Puanı: 4,4

Yine futbol severlerin ilgisini çekebilecek mobil oyun Football Strike’ta, ister arkadaşlarınızla ister tanımadığınız diğer oyuncularla frikik atışları yapabilir, oyunun diğer modlarıyla son derece keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Football Strike Android indir:

Football StrikeİNDİR

Football Strike iOS indir:

Football StrikeİNDİR

Call of Duty Mobile:

Call of Duty Mobile

Türü: Aksiyon Boyutu: 81 MB Puanı: 4,5

Efsanevi Call of Duty oyunu, 2019 yılından itibaren mobil platformlarda sevenleriyle buluşmuştu. Devasa haritalarıyla birlikte Call of Duty: Mobile’da ister 100 kişilik modda Battle Royale savaşı verebilir, isterseniz 5’e 5 takımlarla hızlı ölüm maçlarına katılabilirsiniz.

Call of Duty Mobile Android indir:

Call of Duty: MobileİNDİR

Call of Duty Mobile iOS indir:

Call of Duty: MobileİNDİR

Bowling Crew:

Bowling Crew

Türü: Spor Boyutu: 84 MB Puanı: 4,6

Oyunculara 3 boyutlu bowling deneyimi sunan Bowling Crew mobil oyununda isterseniz arkadaşlarınızla gerçek zamanlı yarışabilir, isterseniz dilediğiniz kişilerle takım kurup diğer oyuncularla yarışabilirsiniz. Oyun indirmesi ve oynaması ücretsiz olsa da oyun içerisinde kendi isteğinize bağlı ücretli özellikler sunmakta.

Bowling Crew Android indir:

Bowling CrewİNDİR

Bowling Crew iOS indir:

Bowling CrewİNDİR

Dragon Quest of the Stars:

Dragon Quest of the Stars

Türü: Rol yapma oyunu Boyutu: 1,9 GB Puanı: 4,0

Bir başka efsanevi oyun Dragonquest de artık mobil platformlarda oynanabilir durumda. Bir yandan size sunulan evreni keşfederken bir yandan da canavarla karşı mücadele vereceğiniz bu RPG mobil oyun sayesinde zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyeceksiniz bile.

Dragonquest of the Stars Android indir:

Dragonquest of the StarsİNDİR

Dragonquest of the Stars iOS indir:

Dragon Quest of the StarsİNDİR

PUBG Mobile:

PUBG Mobile

Türü: Aksiyon Boyutu: 2,4 GB Puanı: 4,4

En eğlenceli mobil oyun listemizin arasına PUBG Mobile’ı koymasak olmazdı. Oynaması tamamen ücretsiz olan PUBG Mobile’da 100 oyunculu klasik Battle Royal, 4’e 4 hızlı ölüm maçı ve zombilere karşı mücadele gibi son derece eğlenceli ve zevkli oyun modları bulunuyor. 

PUBG Mobile Android indir:

PUBG MobileİNDİR

PUBG Mobile iOS indir:

PUBG MobileİNDİR

F1 Manager:

F1 Manager

Türü: Yarış, Strateji Boyutu: 847,6 MB Puanı: 4,1

Kendi Formula 1 takımınızın başına geçerek pilotları ve bütün takımı yönetebileceğiniz bu oyunda amaç bütün yarışları birinci bitirebilmek. Oyunda, düello modu ve özel etkinlik modu olmak üzere toplamda iki mod bulunuyor ve her ikisi de oyun kalitesini son derece artırıyor. Oyunda pilotlarınızın hızlanmalarını ve pit stop sürelerini kontrol edebilir, lastik seçimlerinizi bile yarışa göre düzenleyebilirsiniz.

F1 Manager Android indir:

F1 ManagerİNDİR

F1 Manager iOS indir:

F1 ManagerİNDİR

Ghost Town Adventure:

Ghost Town Adventures

Türü: Macera, Gizem Boyutu: 209,9 MB Puanı: 4,3

Hayaletlerle dolu gizemli bir şehirde maceraya çıkacağınız bu oyunda, şehirde yaşayanlarla konuşup ipuçlarını takip ederek şehri ele geçiren gizemli Dramatist’in planlarını ortaya çıkarmalısınız

Ghost Town Adventures Android indir:

ghost town adventuresİNDİR

Ghost Town Adventures iOS indir:

Ghost Town AdventuresİNDİR

Total War Battles: KINGDOM

Total War Battles: KINGDOM

Türü: Strateji Boyutu: 631,2 MB Puanı: 4,1

Total War Battles: KINGDOM mobil oyunu, oyunculara kendi bölgelerini inşa edip en güçlü orduları kurma fırsatı sunarak diğer bölgelerle olan savaşları kazanmanızı hedefler. Oyunda kendi bölgenizde bulunan çiftlikleri, demircileri ve taş ocaklarını yönetebilir, nehir ve göl gibi büyük su kaynakları kurabilirsiniz.

Total War Battles: KINGDOM Android indir:

Total War Battles: KINGDOMİNDİR

Total War Battles: KINGDOM iOS indir:

Total War Battles: KINGDOMİNDİR

Alto’s Adventure

Alto’s Adventure

Türü: Aksiyon Boyutu: 137 MB Puanı: 4,5

Oynaması son derece basit ve eğlenceli olan Alto’s Adventure, oyunculara gerçeğe yakın koşullarda snowboard yapabilme imkanı sunuyor. Çevrimiçi olarak başkalarıyla oynayabileceğiniz bu oyunu aynı zamanda internetinizin olmadığı durumlarda çevrimdışı da oynayabilirsiniz.

Alto’s Adventure Android indir:

Alto’s AdventureİNDİR

Alto’s Adventure iOS indir: 

Alto’s AdventureİNDİR

BADLAND

BADLAND

Türü: Macera Boyutu: 224,5 MB Puanı: 4,5

Eleştirmenlerinden ve oyuncularından son derece iyi not alan BADLAND, aynı zamanda yılın oyunu ödülüne layık görülmüş bir mobil oyun. İnternetsiz de oynayabileceğiniz hikaye modunda çeşitli canavarların, ağaçların ve çiçeklerin olduğu kocaman bir ormanda karşınıza çıkan tuzak ve engellerle mücadele etmeniz gerekiyor. Oyun aynı zamanda çoklu oyuncu modu sunuyor ve bu modda amaç hayatta kalan son oyuncu olmak. 

BADLAND Android indir:

BADLANDİNDİR

BADLAND iOS indir:

BADLANDİNDİR

Pixel Starships

Pixel Starships

Türü: Strateji Boyutu: 211 MB Puanı: 4,4

Çevrimiçi savaş oyunu olan Pixel Starships’te, geminizin yapım aşamalarıyla ilgilenebilir ve dünyanın dört bir yanından katılan oyuncularla savaşabilirsiniz. Dünyadaki ilk 8bit oyun olarak sunulan bu oyun oynaması ücretsiz olsa da isteğe bağlı oyun içi ücretlendirmeleri mevcut.

Pixel Starships Android indir:

Pixel StarshipsİNDİR

Pixel Starships iOS indir: 

Pixel StarshipsİNDİR

Fortnite Mobile

Fortnite

Türü: Aksiyon Boyutu: 237,4 MB Puanı: 3,7

Bütün dünyayı kasıp kavuran Fortnite oyununu mobil platformlarda da oynamak mümkün. Fortnite sayesinde kuracağınız takımla birlikte Battle Royale modunda bir yandan kendi kalenizi kurarak bir yandan da rakip oyuncuları yenip hayatta kalan son takım olmaya çabalamalısınız.

Fortnite Android indir:

Fortnite MobileİNDİR

Fortnite iOS indir:

Fortnite MobileİNDİR

Ankora

Ankora

Türü: Aksiyon Boyutu: 193,3 MB Puanı: 4,4

Tamamen kendine has bir havası olan Ankora’da karakteriniz bir uzay yolculuğu sırasında gemisinin arıza yapması sonucu Ankora adlı daha önce keşfedilmemiş bir evrene inmek zorunda kalıyor. Oyundaki amaç bir yandan karşılaştığınız canavarlarla savaşırken bir yandan da yardım çığlığınızın duyulması için etraftan toplayacağınız malzemelerle üretim yapmak.

Ankora Android indir:

AnkoraİNDİR

Ankora iOS indir:

AnkoraİNDİR

Dumb Ways to Draw

Dumb Ways to Draw

Türü: Klasik Boyutu: 483 MB Puanı: 4,1

Oynaması son derece zevkli olan Dumb Ways to Draw, karşınıza çıkan parkurlarda çizgiler çekerek fasulyelerin hayatını kurtarmanızı istiyor. Gerçek fizik kurallarını benimsemiş bu oyun sayesinde karşınıza çıkan zorlayıcı bilmeceleri çözmek için beyin fırtınasına ihtiyaç duyabilirsiniz.

Dumb Ways to Draw Android indir:

Dumb Ways to DrawİNDİR

Dumb Ways to Draw iOS indir:

Dumb Ways to DrawİNDİR

BONUS: Kafa Topu 2

Türü: Spor Boyutu: 94 MB Puanı: 4,1

Ramazan boyunca oyunculara iPhone XR ve PlayStation 4 gibi hediyeler dağıtan Kafa Topu 2’de şimdiki hediye bir HP Notebook. Üstelik tüm oyuncular kendileriyle denk güce sahip olan diğer oyuncularla yarışarak bu ödüllere ulaşıyor. Kafa Topu 2 ile bi HP Notebook kazanmak için ise kalan süre 2 gün. Ayrıca oyun, Ramazan ayı dışında da pek çok ödül ve hediyeyi dağıtmaya devam edecek.

Kafa Topu 2İNDİR Kafa Topu 2İNDİR

Hakkında admin

Check Also

iPhone 12 Pro'da 5G ile Çalıştığında Çok Sıkıntı Çıkaracak Bir Batarya Sorunu Keşfedildi

iPhone 12 Pro’da 5G ile Çalıştığında Çok Sıkıntı Çıkaracak Bir Batarya Sorunu Keşfedildi

Apple’ın geçtiğimiz haftalarda tanıttığı iPhone 12 serisi şu sıralar en fazla konuşulan konular arasında olmaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir