Anasayfa / Genel / Banyo Suyunu Satan YouTuber Belle Delphine, Bir Rap Videosuyla Geri Döndü

Banyo Suyunu Satan YouTuber Belle Delphine, Bir Rap Videosuyla Geri Döndü

Bundan takriben 1 yıl önce sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Belle Delphine isimli bir YouTuber’ın banyo yaptığı suyu satışa çıkardığından ve bu suyun tamamını sattığından bahsetmiştik. Delphine, akıllara durgunluk veren bu olaydan anında sonra ise Instagram hesabını kapatmış ve bir zaman her tarafında da ortalıklarda görünmemişti. Belle Delphine, uzun vakit sonradan geri döndü ve bir takım açıklamalarda bulundu.

YouTube’da yaklaşık 1 milyon abonesi olan Delphine, dün yayınladığı bir rap videosu ile geri döndüğünü resmi olarak ilan etti. Hazırladığı videoda neden ortadan kaybolduğuna değinmeyen YouTuber, internetteki hakkında yapılan haberlerle ilgili bir açıklama da yaptı. Yokluğunda, sattığı banyo suyunun bir takım insanları hasta ettiğinin bahis edildiğini açıklayan Delphine, bunların gerçeği yansıtmadığını ve kendisinin kimseyi hastanelik etmediğini söylüyor.

Belle Delphine

Belle Delphine, konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda kendisinin uçuk probleminin olduğunu ancak bunun bütün insanların yüzde 90 kadarında görülen bir sorun olduğunu ifade ediyor. Hakkında yapılan haberlerin sertliğine az kalsın isyan eden Delphine, uçuğun cinsel yolla bulaşmadığını fakat sözde böyleymiş gibi abartıldığını söylüyor. İnternet fenomeni, hakkında yapılan asılsız haberlerin kaldırılmasını temenni ediyor.

Belle Delphine

Patreon profilinde yaptığı açıklamalarda cosplay oluşturmaktan hoşlandığını söyleyen Delphine, hemen bir stüdyo ayarlamak için çalışma yürüttüğünü ve ilerleyen dönemlerde cosplay tasarımları oluşturacağını açıklama etti.

Belle Delphine’in bundan daha sonra ne oluşturacağı muhakkak yok. OnlyFans isimli bir platformda etkin olarak paylaşımlar yapmaya başlayan Delphine’in, aylık 35 dolar karşılığında abonesi olabiliyorsunuz. Ünlü internet fenomeni bu platformda keza kendi resim ve videolarını paylaşıyor ayrıca de bazı açıklamalarda bulunuyor.

Hakkında admin

Check Also

"Deli mi Ne?" Şimdi de Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde

“Deli mi Ne?” Şimdi de Dolandırıcılık İddialarıyla Gündemde

Daha önce İstanbul’da düzenlenen Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçında sahaya atlayarak tepki toplayan ve hakkında 3 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir