Anasayfa / Genel / Avatar 2 ’nin Sualtında Geçen Yeni Set Görüntüleri Paylaşıldı

Avatar 2 ’nin Sualtında Geçen Yeni Set Görüntüleri Paylaşıldı

Önümüzdeki yıl vizyona girmesi beklenen yeni Avatar filmiyle ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Filmin bilhassa su altı çekimlerine odaklanan set görüntüleri, Avatar 2 hakkında daha fazla bilgi sahibi olmamızı da sağlıyor. 

Koronavirüs pandemisi sebebiyle çekimleri de sekteye uğrayan filmin, çıkış yapmadan önce bir durdurma yaşayıp yaşamayacağı şu an için bilinmiyor. James Cameron ’ın ilk filmiyle sektörü öbür bir yere götüren film serisi, yeni filmde de yeni teknolojiler deneyecek gibi duruyor. 

Yayınlanan yeni görüntüler, filmin su aşağı geçeceği teorilerini doğruluyor. Bilhassa öncesinde de yayınlanan görüntülere baktığımızda oyuncuların genelde havuzda çekim yaptığını gördük. Bu da filmin Pandora gezegeninin su altına odaklanacağını düşünmemizi sağladı.

James Cameron ’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmde Kate Winslet, Edie Falco, Jemaine Clement, David Thewlis, Michelle Yeoh gibi yeni oyuncular yer alacakken, önceki filmlerde gördüğümüz Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Giovanni Ribisi, Joel David Moore da yer alıyor.

Avatar 2 ne zaman vizyona girecek?

Avatar 2, eğer herhangi bir durdurma yaşamazsa 17 Aralık 2021 ’de vizyona girecek. Avatar 3 ise 2 yıl daha sonra 21 Aralık 2023 ’te vizyona girecek. Bu filmlerin gişede başarılı olma durumuna kadar sonrasında iki filmin daha gelmesi bekleniyor.

Hakkında admin

Check Also

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Türk Motosiklet Sürücüsünün Radara Yakalanmamak İçin Bulduğu Çözüm Deşifre Oldu

Radar sistemleri, hız sınırlarını aşarak hem kendi hem de trafikteki diğer kişilerin hayatlarını tehlikeye atan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir