Anasayfa / Genel / Assassin’s Creed Revelations’ın LEGO’larla Tekrar Canlandırılan Fragmanı

Assassin’s Creed Revelations’ın LEGO’larla Tekrar Canlandırılan Fragmanı

Assassin’s Creed, yıllardır tarihsel ve mitolojik temalarıyla oyun severleri peşinden sürüklüyor. Ubisoft, epik serinin her yeni oyunu için güzel sinematik fragmanlarla karşımıza çıkıyor. Bir YouTuber ise orijinal Assassin’s Creed fragmanlarını LEGO’lara olan tutkusuyla birleştirerek olağanüstü yapımlara imza atıyor.

Oyuncular, Assassin’s Creed serisinde farklı bölgelerde ve dönemlerde geçen suikastçi hikayelerini deneyimliyor. Her oyuncunun favori Assassin’s Creed oyununu belirlerken kendine has tercihleri olsa da, Assassin’s Creed Revelations için hazırlanan hayran yapımı LEGO fragmanı herkes için iki taraflı bir alaka noktası olabilecek değin göze çarpan.

assassin's creed revelations lego fragmanı

Etilego Production YouTube kanalı, yıllar önce LEGO’larla canlandırdığı Assassin’s Creed Revelations fragmanının tekrar düzenlenmiş bir versiyonunu yayınladı. Yeni fragman, oyunun gerçek fragmanının kamera açılarını ve sahnelerini birebir yansıtıyor.

Etienne adlı YouTuber, verdiği bir röportajda çalışmaları için önce dekoru inşa ettiğini, arkasında fotoğraf çerçevelemesi yaptığını, kamera hareketlerini ayarladığını ve son olarak LEGO’lara animasyonlar eklediğini belirtiyor. Etienne, bu güzel fragmanı oluşturmanın takriben iki ay sürdüğünü söylüyor. YouTuber’ın kanalında Assassin’s Creed’in yanı sıra dağıtılmış oyunlardan ve filmlerden LEGO sahneleri de yer alıyor.

Hayranların Assassin’s Creed Valhalla’yı dört gözle beklerken, Revelations’ın LEGO fragmanı bazı oyuncuları Ezio üçlemesinin son oyununu bitmiş oynamaya özendirme edebilir.

LEGO’dan Assassin’s Creed Revelations fragmanı

Hakkında admin

Check Also

Elon Musk, Mars'a Yüksek Hızlı İnternet Götürmeyi Planlıyor

Elon Musk, Mars’a Yüksek Hızlı İnternet Götürmeyi Planlıyor

Elon Musk tarafından kurulan SpaceX isimli uzay taşımacılığı şirketinin en büyük hedefi, Mars‘a insan taşımak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir