Anasayfa / Genel / Assassin ’s Creed: Origins, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Assassin ’s Creed: Origins, Hafta Sonu Boyunca Ücretsiz Oynanabilir Oldu

Ubisoft ’un 2017 yılında piyasaya sürdüğü ve oyunculardan büyük övgü almayı başaran oyunu Assassin ’s Creed: Origins, şimdi daha pozitif oyuncuya varmak için hafta sonu her tarafında bedava oynanabilecek. Bizleri Antik Darı ’a götüren bu oyunda, bir suikastçıyı denetim ederek o kadar çok olaya müdahale ediyoruz. 

Oyunu sınırlı bir süreliğine ücretsiz yapan şirket, bununla birlikte bundan başka indirim yaptı. Eğer, hafta sonu boyunca oynadığınız oyunu beğenirseniz, daha önce yaptığınız eylemler silinmeden yüzde 80 ’lik indirimle satın alabilirsiniz. 

Normalde Ubisoft Store ’da 60 Euro ’ya satılan oyun, yüzde 80 ’lik indirimle 12 Euro ’ya alınabiliyor. Yaklaşık 92 TL ’ye denk gelen bu ücret, öteki platformlardaki satmak fiyatıyla karşılaştırıldığında son derece avantajlı görünüyor.

Ubisoft, Assassin ’s Creed Origins için sunduğu ücretsiz hafta sonuyla ilgili dahası tanımlama yaptı. Yapılan açıklamada, “Antik Mısır ’dayız. Görkemli olduğu dek entrikalarla batmış bir çağı kapatacak kadar müthiş bir iktidar savaşı yaşanıyor. Suikastçı Kardeşlik Örgütü ’nün köklerine yapacağın bu yolculukta karanlıkta kalmış sırları ve unutulmuş efsaneleri gün yüzüne çıkaracaksın… Oyun 19 Haziran 16:00 – 21 Haziran 23:00 (Türkiye lokal saati) tarihleri aralarında bütünüyle oynanabilir olacak. Assassin ’s Creed Origins oyununu derhal indir ve sunucular açıldığında harekete hazır ol” denildi. 

Assassin ’s Creed Origins ’i nasıl indiririm?

Assassin ’s Origins ’i şimdiden indirip 19 Haziran ’da açılacak sunuculara hazırlık yerine getirmek istiyorsanız, başta buraya tıklayarak Uplay hesabınıza antre yapmalısınız. Eğer bir hesabınız yoksa buradaki linke tıklayarak kaydolabilirsiniz.

Antre yaptıktan sonradan, buraya tıklayarak bedava hafta sonu sayfasına ulaşın.

Karşınıza çıkan sayfadaki klavye ve mouse ikonlarının yer aldığı butona tıklayın.

Oyun, bedava oynanabilmesi için kütüphanenize eklendi. Bundan sonradan Uplay uygulaması üzerinden oyunu indirebilirsiniz. Oyuna kütüphanenizden erişebileceksiniz. Eğer Uplay uygulamanız yahut da karşınıza çıkan sayfadaki “Uplay ’i İndir” butonuna tıklayabilirsiniz. 

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir