Anasayfa / Genel / Apple’ın iOS 14’te Kullandığı 6 Duvar Kağıdı (Siz de İndirebilirsiniz)

Apple’ın iOS 14’te Kullandığı 6 Duvar Kağıdı (Siz de İndirebilirsiniz)

Teknoloji dünyasının en büyük isimlerinden Apple, dün akşam saatlerinde gerçekleştirdiği WWDC20 (Dünya Geliştiriciler Konferansı) etkinliğinde iPadOS 14 ve macOS Big Sur ile birlikte iOS 14 ’ün tanıtımını yaptı ve iOS 14 ile birlikte kullanıcılara sunulacak yeni özellikleri duyurdu.

Apple ’ın iPhone cihazları için geliştirdiği işletim sisteminin yeni sürümünün istikrarlı versiyonunun çıkışına az önce daha zaman var fakat aradaki bu vakit kapsamında iOS 14 duvar kağıtlarıyla cihazınızı yeni sürüme hazırlamaya başlayabilirsiniz.

iOS 14 duvar kağıtları:

ios 14 duvar kağıdıios 14 duvar kağıdı

Cihazınızda kullanabileceğiniz toplamda 6 adet duvar kağıdı bulunuyor. Bunlardan üç tanesine parlak mod, üç tanesiyse karanlık mod için. iSpazio ’nun ortaya çıkarmayı başardığı bu duvar kağıtlarını siz de cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

iOS işletim sistemi; iOS 14 ’e gelecek olan Widget ’lar, yeni çağrı arayüzü, daha gelişmiş sesli tezgâhtar, Google Translate ’e benzer çeviri uygulaması, Instant Apps ’e benzer App Clips ve PiP gibi ek özelliklerle Android ile arasındaki farkı kapattı.

ios 14 duvar kağıdıios 14 duvar kağıdı

Yukarıda iki örneğini gördüğünüz duvar kağıtları, Beebom tarafından Google Drive ’a yüklendi. Burada duvar kağıtlarının yüksek çözünürlüklü hâllerini bulabilirsiniz. iOS 14 duvar kağıtlarını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Peki, siz iOS 14 duvar kağıtlarını nasıl buldunuz? 6 duvar kağıdı arasından en fazla beğendiğiniz hangisi oldu? Fikirlerinizi ve en beğendiğiniz duvar kağıdını yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Google, 2020 Yılının En İyi Mobil Oyun ve Uygulamalarını Duyurdu

Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası olan Google Play Store, 2020’nin en iyi mobile oyunlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir