Anasayfa / Genel / Apple TV+ ’ın Yeni Dizisi Little Voice ’tan İlk Fragman Geldi

Apple TV+ ’ın Yeni Dizisi Little Voice ’tan İlk Fragman Geldi

Geleneksel televizyon yayıncılığında gençlik dizileri çoğunlukla yoksul kadınla varlıklı adamın aşkı, vurgu komedileri, niye o kadar keyifli olduğunu çözemediğimiz genç grupları gibi konulara odaklanırdı. Benzer bir durum tanıdık olmayan yapımlarda da var, yapımcılar kesin bir amaç kitlesi seçip o kitleye yönelik içerikler hazırlıyor. Apple da bu alanda rekabet edebilecek, dinç kadroya sahip bir diziyi yayınlamaya başlayacak. Little Voice adlı dizinin birincil fragmanı da geldi.

Little Voice dizisinin bugün yayınlanan ilk resmi fragmanı, dizinin içeriği hakkında oldukça doyurucu olmuş. 2 dakika civarı süren fragmanda gördüğümüz kadarıyla yeni seride gençlik / aile sorunları ve engebeli başlayan bir müzik kariyeri karşımıza çıkacak.

Apple, büyük ses getirmeyi planlıyor:

apple tv plus

Dizinin fragmanında en fazla dikkat çeken şeyse New York şehri oluyor. Şehri heybetli bir arka plan hâline getiren dizide, öyle çok öbür tarzdan müzisyen de göze çarpıyor. Dizinin başrolündeyse Brittany O ’Grady var.

Apple TV+ ’ın yeni dizisi, bambaşka ırksa kökenlerden insanları bir araya getirdiği kadrosuyla kulaklarımızın pasını silecek gibi duruyor. Stars ve Black Christmas ’tan tanıdığımız O ’Grady, dizide laf yazarı olarak görünse de onu da şarkı söylerken duyacağız.

J.J. Abrams imzalı yapım:

apple tv+

Little Voice dizisi oldukça gösterişli bir kadroya sahip. Müzik temalı bu dizinin müzikleri; Grammy, Emmy ve Tony ödülleri için adaylıkları olan Epilepsi Bareilles ’e ait. Yapımcı koltuğunda yer alan isimse son dönemin ihtilaflı ismi J.J. Abrams. Yapımın oyuncu kadrosunda Colton Ryan, Shalini Bathina, Philip Johnson Richardson, Chuck Cooper ve Kevin Valdez de yer alıyor.

Little Voice, 10 Temmuz ’da Apple TV+ ’ta yayınlanacak. Bess King ’in ‘reddedilme, aşk ve karışık aile sorunlarıyla doymuş hikâyesi’ bu nedenle başlamış olacak. Fragmanı aşağıda yer alan pencereden izleyebilirsiniz.

Hakkında admin

Check Also

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro'yu Türkiye'de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’yu Türkiye’de Ön Siparişe Açtı (Kaç TL?)

Apple’ın geçtiğimiz günlerde Türkiye fiyatlarını açıkladığı iPhone 12 serisinden iki model ön siparişe açıldı. iPhone …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir