Anasayfa / Genel / Apple Store’un Önüne Bırakılan Değişken Paketten Elma Çıktı

Apple Store’un Önüne Bırakılan Değişken Paketten Elma Çıktı

ABD ’nin Oregon eyaletinin Tigard ilçesinde yer alan Apple Store, geçtiğimiz günlerde garip bir eyleme maruz kaldı. Söz konusu olayda, Apple Store ’un kapısına bir anekdot ve değişken bir paket bırakıldı.

Apple Store çalışanlarının bilgilendirmesi üstüne olay yerine gelen polis ekipleri, mağazayı ziyarete kapattı. Mağazanın kapatılmasının peşinde durum yerine bomba tahrip ekipleri çağırıldı. Üstünde “Timmy, arka kapıyı kapat” yazılı bir notla yer alan değişken paket üstünde yapılan çalışmanın sonucunda paketin içinden bir torba elma çıktı. 

Apple Store

Olay sonrası polis namına yorumlama yapan Nate Cooper, güvenilmez paketi bırakan kişinin Apple ’dan bir tanımlama beklediği için böyle bir şey yaptığını açıkladı. Bir başka deyişle söz konusu elmalı eylem, Apple’a karşı cevapsız bir protestoydu.

Polisin durum sonrasında yaptığı incelemede paketi bırakan değişken de bulundu. Izah Etme yapan Nate Cooper, paketi bırakan kişinin 47 yaşındaki Amity Johnson olduğunu belirtti. Cooper, Tigard ’daki evinde gözaltına alınan kadının bazı zihinsel sorunları olduğunu açıkladı. 

Hakkında admin

Check Also

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Spotify, Google Hesabı ile Giriş Yapma Özelliğini Kullanıma Açtı

Çok uzun yıllar boyunca internet kullanıcıları hemen her platforma üye olmak için ayrı ayrı oturum …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir