Anasayfa / Genel / Apple, Safari Technology Preview Tarayıcısının Yeni Sürümünü Yayınladı

Apple, Safari Technology Preview Tarayıcısının Yeni Sürümünü Yayınladı

Apple, 2016 yılının mart ayında deneysel bir internet tarayıcısı olan Safari Technology Preview ’ı piyasaya sürdü ve yeni özelliklerini burada test etmeye başladı. Safari Technology Preview, istikrarlı Safari sürümüne gelmesi mümkün özelliklerin test edildiği bir ‘Beta’ uygulama görevi görüyor.

Safari Technology Preview 107 isimli son sürümde Web Inspector, Web API, CSS, IndexedDB, JavaScript, CSS Grid ve erişilebilirlik için kusur düzeltmeleri yer alıyor. Tarayıcının yeni sürümünde hata düzeltmelerinin yanına performans geliştirmeleri de yer alıyor. 

Safari Technology Preview

Safari Technology Preview ’ı uygulamak ve yeni özellikleri test etmek için MacOS ’un son iki sürümü olan Mojave veya Catalina ’yı uygulamak gerekiyor. Bu iki MacOS sürümünü kullanan Mac ve MacBook kullanıcıları, buradaki bağlantıdan Safari Technology Preview ’ı indirebilirler. 

Apple, Safari Technology Preview ’ı yeni özellik geliştirme sürecinde geliştirici ve kullanıcılardan geri bildirim elde etmek için kullanıyor. bu nedenle Safari kullanmaya devam ederken Safari Technology Preview ’ı da kullanabilirsiniz. Bir De Safari Technology Preview ’ı indirip kullanmak için herhangi bir geliştirici hesabına da gereksinim duyulmuyor.

Hakkında admin

Check Also

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Sosyal Medyadaki ‘Trendyol’dan Kart Bilgileri Çalındı’ İddialarına Trendyol’dan Cevap

Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları, birkaç saattir Trendyol ile ilgili bir meseleyi konuşuyorlar. İddialara göre Trendyol, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir